Dnia 16 maja 2013r odbyła się 6 runda Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych, w której wzięło udział stu piętnastu uczniów z jedenastu szkół...
WYNIKI:
3 |
Herman |
Natalia |
SP Strumień |
9.38 |
|
6 |
Zięba |
Oliwia |
SP Strumień |
9.68 |
|
9 |
Czakon |
Paulina |
SP Strumień |
10.15 |
|
60 m - dziewczęta - rocznik 2001 |
|||||
2 |
Zawada |
Oliwia |
SP Strumień |
9.75 |
|
3 |
Góra |
Natalia |
SP Strumień |
9.75 |
|
6 |
Szczypka |
Milena |
SP Strumień |
9.99 |
|
7 |
Berek |
Patrycja |
SP Strumień |
10.07 |
|
8 |
Kurowska |
Izabela |
SP Strumień |
10.08 |
|
10 |
Pudło |
Julia |
SP Strumień |
10.12 |
|
12 |
Ochodek |
Julia |
SP Strumień |
10.46 |
|
60 m dziewczęta - rocznik 2002 i młodsze |
|||||
4 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
10.54 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2000 |
|||||
5 |
Dziędziel |
Kacper |
SP Strumień |
8.99 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2001 |
|||||
2 |
Żur |
Jakub |
SP Strumień |
9.64 |
|
5 |
Tekla |
Kamil |
SP Strumień |
9.87 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2002 i młodsi |
|||||
1 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
9.25 |
|
9 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
9.96 |
|
11 |
Maciąg |
Mateusz |
SP Strumień |
10.17 |
|
300 m chłopcy - rocznik 2000 |
|||||
1 |
Grygier |
Adam |
SP Strumień |
54.35 |
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2000 |
|||||
4 |
Grelowska |
Patrycja |
SP Strumień |
3.89 |
|
5 |
Herman |
Natalia |
SP Strumień |
3.88 |
|
8 |
Zięba |
Oliwia |
SP Strumień |
3.73 |
|
Skok w dal dziewcząta - rocznik 2001 |
|||||
3 |
Góra |
Natalia |
SP Strumień |
3.79 |
|
4 |
Szczypka |
Milena |
SP Strumień |
3.77 |
|
5 |
Zawada |
Oliwia |
SP Strumień |
3.68 |
|
13 |
Berek |
Patrycja |
SP Strumień |
3.33 |
|
15 |
Pudło |
Julia |
SP Strumień |
3.28 |
|
16 |
Kurowska |
Izabela |
SP Strumień |
3.17 |
|
19 |
Ochodek |
Julia |
SP Strumień |
2.85 |
|
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2002 i młodsze |
|||||
3 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
3.43 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2000 |
|||||
3 |
Grygier |
Adam |
SP Strumień |
4.33 |
|
4 |
Dziędziel |
Kacper |
SP Strumień |
4.22 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2001 |
|||||
3 |
Żur |
Jakub |
SP Strumień |
4.06 |
|
5 |
Tekla |
Kamil |
SP Strumień |
3.68 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2002 i młodsi |
|||||
2 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
4.08 |
|
6 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
3.75 |
|
9 |
Maciąg |
Mateusz |
SP Strumień |
3.54 |
|
14 |
Halama |
Jacek |
SP Strumień |
2.63 |
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2000 |
|||||
9 |
Czakon |
Paulina |
SP Strumień |
26.5 |
Punktacja szkół po 6-rundzie zawodów:
Miejsce |
Szkoła |
Punkty 1-runda |
Punkty 2-runda |
Punkty 3-runda |
Punkty 4-runda |
Punkty 5-runda |
Punkty 6-runda |
Suma punktów |
1. |
SP Strumień |
1196 |
1740 |
1766 |
1889 |
2219 |
2163 |
10973 |
2. |
SP 1 Brenna Leśnica |
1279 |
1449 |
1568 |
1424 |
2251 |
2465 |
10436 |
3. |
SP 7 Pogórze |
1547 |
1471 |
1978 |
1802 |
1883 |
1386 |
10067 |
4. |
SP 6 Nierodzim |
1353 |
895 |
1065 |
1270 |
1288 |
990 |
7596 |
5. |
SP 2 Brenna Bukowa |
736 |
672 |
1379 |
1566 |
1028 |
1516 |
6897 |
6. |
SP 3 Skoczów |
802 |
888 |
1054 |
970 |
1222 |
1259 |
6195 |
7. |
SP 5 Ochaby |
102 |
492 |
556 |
562 |
679 |
617 |
3051 |
8. |
SP 4 Kiczyce |
234 |
DNS |
269 |
185 |
222 |
522 |
1432 |
9. |
SPTE Cieszyn |
194 |
202 |
152 |
150 |
177 |
182 |
1057 |
10. |
SP Górki Wielkie |
138 |
115 |
118 |
98 |
177 |
173 |
819 |
11. |
SP Ogrodzona |
162 |
DNS |
175 |
180 |
DNS |
226 |
743 |
12. |
SP 2 Ustroń |
DNS |
DNS |
DNS |
146 |
DNS |
DNS |
146 |
Następne zawody - FINAŁ MIEJSKI - odbędą się 23.05.2013 r.(czwartek), początek o 15.30.
Dziękujemy pani Teresie Owsiak, Magdalenie Malinowskiej – Pudło, Honoracie Ochodek, panu Jarosławowi Szczypce, Marianowi Grelowskiemu, Krystianowi Wilczyńskiemu za umożliwienie uczniom dojazdu na zawody.