Dnia 23 maja 2013 r odbył się Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych. W finale wystartowało 117 uczniów z 11 szkół. Dziękujemy pani Teresie Owsiak, p. Magdalenie Malinowskiej-Pudło, p. Jarosławowi Szczypce, p. Krystianowi Wilczyńskiemu, p. Żurowi, p. Mariuszowi Hermanowi, p. Marianowi Grelowskiemu za umożliwienie uczniom dojazdu na zawody.
Wkrótce podamy całościowe podsumowanie rywalizacji.
Poniżej przedstawiamy wyniki i fotorelację z zawodów.
B. Milanowska
60 m - dziewczęta rocznik 2000 |
|||||
1 |
Osuch |
Oliwia |
SP 1 Brenna Leśnica |
9.25 |
|
2 |
Greń |
Anna |
SP 1 Brenna Leśnica |
9.34 |
|
3 |
Chraścina |
Adrianna |
SP 1 Brenna Leśnica |
9.46 |
|
4 |
Herman |
Natalia |
SP Strumień |
9.50 |
|
5 |
Drzewiecka |
Gabriela |
SP 1 Brenna Leśnica |
9.64 |
|
6 |
Zięba |
Oliwia |
SP Strumień |
9.64 |
|
7 |
Mielke |
Emilia |
SPTE Cieszyn |
9.70 |
|
8 |
Kałuża |
Julia |
SP 3 Skoczów |
9.72 |
|
9 |
Gurba |
Patrycja |
SP Strumień |
9.88 |
|
10 |
Hołomek |
Julia |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.05 |
|
11 |
Macura |
Paulina |
SP 3 Skoczów |
10.21 |
|
12 |
Czakon |
Paulina |
SP Strumień |
10.24 |
|
13 |
Staś |
Patrycja |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.56 |
|
14 |
Moskała |
Alina |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.60 |
|
15 |
Pilch |
Angelika |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.73 |
|
16 |
Kłósko |
Paulina |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.81 |
|
60 m - dziewczęta - rocznik 2001 |
|||||
1 |
Rodenko |
Magdalena |
SP 7 Pogórze |
8.96 |
|
2 |
Góra |
Natalia |
SP Strumień |
9.66 |
|
3 |
Zawada |
Oliwia |
SP Strumień |
9.75 |
|
4 |
Setnicka |
Natalia |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.05 |
|
5 |
Szczypka |
Milena |
SP Strumień |
10.07 |
|
6 |
Kluz |
Nikola |
SP 6 Nierodzim |
10.13 |
|
7 |
Kuczera |
Wioletta |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.19 |
|
8 |
Heller |
Kamila |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.22 |
|
9 |
Kurowska |
Izabela |
SP Strumień |
10.35 |
|
10 |
Pudło |
Julia |
SP Strumień |
10.55 |
|
11 |
Balcar |
Marta |
SP 6 Nierodzim |
10.89 |
|
12 |
Ochodek |
Julia |
SP Strumień |
11.09 |
|
13 |
Greń |
Iwona |
SP 2 Brenna Bukowa |
11.11 |
|
60 m dziewczęta - rocznik 2002 i młodsze |
|||||
1 |
Grzybek |
Julia |
SP 3 Skoczów |
9.95 |
|
2 |
Ferfecka |
Alicja |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.24 |
|
3 |
Uchyła |
Alicja |
SP 7 Pogórze |
10.45 |
|
4 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
10.48 |
|
5 |
Wróbel |
Paulina |
SP Ogrodzona |
10.54 |
|
6 |
Kubies |
Emilia |
SP 7 Pogórze |
10.64 |
|
7 |
Rodenko |
Weronika |
SP 7 Pogórze |
10.82 |
|
8 |
Banot |
Dominika |
SP 7 Pogórze |
11.72 |
|
9 |
Rucka |
Zuzanna |
SP 7 Pogórze |
12.78 |
|
10 |
Kurczyk |
Julia |
SP 7 Pogórze |
13.11 |
|
11 |
Pilch |
Anna |
SP 1 Brenna Leśnica |
13.50 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2000 |
|||||
1 |
Wysłuch |
Wojciech |
SP 3 Skoczów |
8.30 |
|
2 |
Zając |
Konrad |
SP 6 Nierodzim |
8.58 |
|
3 |
Błahut |
Jakub |
SP 4 Kiczyce |
8.58 |
|
4 |
Greń |
Kamil |
SP 2 Brenna Bukowa |
8.88 |
|
5 |
Pagieła |
Klaudiusz |
SP 7 Pogórze |
8.88 |
|
6 |
Gruszczyk |
Szymon |
SP 2 Brenna Bukowa |
9.08 |
|
7 |
Trybuś |
Mateusz |
SP 4 Kiczyce |
9.18 |
|
8 |
Cieślar |
Patryk |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.69 |
|
9 |
Radomski |
Dawid |
SP 7 Pogórze |
10.79 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2001 |
|||||
1 |
Żur |
Jakub |
SP Strumień |
9.44 |
|
2 |
Tekla |
Kamil |
SP Strumień |
9.96 |
|
3 |
Wojtas |
Jakub |
SP 3 Skoczów |
10.17 |
|
4 |
Bojda |
Sebastian |
SP 1 Brenna Leśnica |
11.05 |
|
5 |
Legierski |
Klaudiusz |
SP 3 Skoczów |
11.31 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2002 i młodsi |
|||||
1 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
9.18 |
|
2 |
Kuczera |
Samuel |
SP 1 Brenna Leśnica |
9.50 |
|
3 |
Rodenko |
Paweł |
SP 7 Pogórze |
9.65 |
|
4 |
Greń |
Tomasz |
SP 2 Brenna Bukowa |
9.84 |
|
5 |
Maciąg |
Mateusz |
SP Strumień |
9.95 |
|
6 |
Nowak |
Kacper |
SP 6 Nierodzim |
10.06 |
|
7 |
Zębik |
Tymoteusz |
SP 4 Kiczyce |
10.14 |
|
8 |
Szturc |
Wiktor |
SP 3 Skoczów |
10.20 |
|
9 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
10.29 |
|
10 |
Cieślar |
Konrad |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.30 |
|
11 |
Górecki |
Przemysław |
SP 7 Pogórze |
10.76 |
|
12 |
Gaszczyk |
Przemysław |
SP 1 Brenna Leśnica |
10.94 |
|
13 |
Dybczyński |
Kacper |
SP 7 Pogórze |
10.94 |
|
14 |
Oleś |
Daniel |
SP 1 Brenna Leśnica |
19.94 |
|
15 |
Tomaszko |
Tomasz |
SP 6 Nierodzim |
10.98 |
|
16 |
Moiczek |
Dawid |
SP 1 Brenna Leśnica |
11.20 |
|
17 |
Sztwiertnia |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
12.43 |
|
300 m chłopcy - rocznik 2000 |
|||||
1 |
Białożyt |
Robert |
SP 5 Ochaby |
50.34 |
|
2 |
Uchyła |
Piotr |
SP 7 Pogórze |
53.84 |
|
3 |
Grygier |
Adam |
SP Strumień |
55.35 |
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2000 |
|||||
1 |
Wrzeszcz |
Magdalena |
SP 7 Pogórze |
4.37 |
|
2 |
Madzia |
Wiktoria |
SP 1 Brenna Leśnica |
4.11 |
|
3 |
Herman |
Natalia |
SP Strumień |
3.99 |
|
4 |
Grelowska |
Patrycja |
SP Strumień |
3.97 |
|
5 |
Chraścina |
Adrianna |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.94 |
|
6 |
Zięba |
Oliwia |
SP Strumień |
3.85 |
|
7 |
Gurba |
Patrycja |
SP Strumień |
3.77 |
|
8 |
Sikora |
Joanna |
SP 6 Nierodzim |
3.62 |
|
9 |
Pilch |
Angelika |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.55 |
|
10 |
Pagieła |
Weronika |
SP 7 Pogórze |
3.53 |
|
11 |
Drzewiecka |
Gabriela |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.48 |
|
12 |
Moskała |
Alina |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.29 |
|
13 |
Staś |
Patrycja |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.12 |
|
Skok w dal dziewcząta - rocznik 2001 |
|||||
1 |
Rodenko |
Magdalena |
SP 7 Pogórze |
3.96 |
|
2 |
Zawada |
Oliwia |
SP Strumień |
3.73 |
|
3 |
Laszczok |
Anna |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.72 |
|
4 |
Heller |
Kamila |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.70 |
|
5 |
Żwak |
Emilia |
SP Ogrodzona |
3.57 |
|
6 |
Kuczera |
Wioletta |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.52 |
|
7 |
Kobus |
Magdalena |
SP 3 Skoczów |
3.51 |
|
8 |
Chrapek |
Natalia |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.48 |
|
9 |
Góra |
Natalia |
SP Strumień |
3.46 |
|
10 |
Gawlas |
Maria |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.46 |
|
11 |
Szczypka |
Milena |
SP Strumień |
3.45 |
|
12 |
Pudło |
Julia |
SP Strumień |
3.41 |
|
13 |
Świeży |
Żaneta |
SP 6 Nierodzim |
3.28 |
|
14 |
Greń |
Iwona |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.11 |
|
15 |
Kurowska |
Izabela |
SP Strumień |
2.97 |
|
16 |
Ochodek |
Julia |
SP Strumień |
2.77 |
|
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2002 i młodsze |
|||||
1 |
Chujeba |
Patrycja |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.49 |
|
2 |
Szczypka |
Roksana |
SP Strumień |
3.47 |
|
3 |
Wróbel |
Paulina |
SP Ogrodzona |
3.45 |
|
4 |
Grzybek |
Julia |
SP 3 Skoczów |
3.33 |
|
5 |
Wrzeszcz |
Patrycja |
SP 7 Pogórze |
3.32 |
|
6 |
Uchyła |
Alicja |
SP 7 Pogórze |
3.32 |
|
7 |
Kubies |
Emilia |
SP 7 Pogórze |
3.29 |
|
8 |
Krzempek |
Nadia |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.27 |
|
9 |
Hubczyk |
Marta |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.21 |
|
10 |
Gluck |
Wiktoria |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.19 |
|
11 |
Rodenko |
Weronika |
SP 7 Pogórze |
3.00 |
|
12 |
Banot |
Dominika |
SP 7 Pogórze |
2.95 |
|
13 |
Rucka |
Zuzanna |
SP 7 Pogórze |
2.56 |
|
14 |
Kurczyk |
Julia |
SP 7 Pogórze |
1.82 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2000 |
|||||
1 |
Wysłuch |
Wojciech |
SP 3 Skoczów |
4.67 |
|
Białożyt |
Robert |
SP 5 Ochaby |
4.57 |
||
2 |
Pagieła |
Klaudiusz |
SP 7 Pogórze |
4.52 |
|
3 |
Grygier |
Adam |
SP Strumień |
4.37 |
|
4 |
Uchyła |
Piotr |
SP 7 Pogórze |
4.05 |
|
5 |
Trybuś |
Mateusz |
SP 4 Kiczyce |
3.87 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2001 |
|||||
1 |
Żur |
Jakub |
SP Strumień |
4.19 |
|
2 |
Wojtyła |
Wojciech |
SP 7 Pogórze |
4.18 |
|
3 |
Greń |
Radosław |
SP Górki Wielkie |
4.12 |
|
4 |
Wojtas |
Jakub |
SP 3 Skoczów |
3.86 |
|
5 |
Tekla |
Kamil |
SP Strumień |
3.64 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2002 i młodsi |
|||||
1 |
Oleś |
Dawid |
SP 1 Brenna Leśnica |
4.11 |
|
2 |
Wilczyński |
Kamil |
SP Strumień |
4.09 |
|
3 |
Kuczera |
Samuel |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.79 |
|
4 |
Szymala |
Mateusz |
SP 5 Ochaby |
3.67 |
|
5 |
Rodenko |
Paweł |
SP 7 Pogórze |
3.65 |
|
6 |
Krzempek |
Jakub |
SP 2 Brenna Bukowa |
3.63 |
|
7 |
Maciąg |
Mateusz |
SP Strumień |
3.58 |
|
8 |
Miech |
Patryk |
SP 5 Ochaby |
3.51 |
|
9 |
Gaszczyk |
Przemysław |
SP 1 Brenna Leśnica |
3.36 |
|
10 |
Dybczyński |
Kacper |
SP 7 Pogórze |
3.15 |
|
11 |
Uchyła |
Kacper |
SP Strumień |
3.05 |
|
12 |
Oleś |
Daniel |
SP 1 Brenna Leśnica |
2.79 |
|
13 |
Halama |
Jacek |
SP Strumień |
2.39 |
|
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2000 |
|||||
1 |
Greń |
Anna |
SP 1 Brenna Leśnica |
47.0 |
|
2 |
Kajstura |
Klaudia |
SP 3 Skoczów |
44.0 |
|
3 |
Kłósko |
Paulina |
SP 1 Brenna Leśnica |
41.0 |
|
4 |
Mielke |
Emilia |
SPTE Cieszyn |
39.0 |
|
5 |
Osuch |
Oliwia |
SP 1 Brenna Leśnica |
35.0 |
|
6 |
Greń |
Weronika |
SP 2 Brenna Bukowa |
31.5 |
|
7 |
Wojtyła |
Marcelina |
SP 7 Pogórze |
30.5 |
|
8 |
Pinkas |
Magdalena |
SP 6 Nierodzim |
29.0 |
|
9 |
Czakon |
Paulina |
SP Strumień |
27.0 |
|
10 |
Szymala |
Paulina |
SP 5 Ochaby |
26.5 |
|
11 |
Hołomek |
Julia |
SP 1 Brenna Leśnica |
23.0 |