• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


październik 2013

W środę 30 października uczniowie klas 4 -6 uczestniczyli w apelu poświęconym programowi Comenius. Uczniowie dowiedzieli na czym polega ten program, jakie kraje partnerskie biorą w nim udział oraz jakie działania będą podjęte w ramach tego programu w naszej szkole.

Druga część apelu poświęcona była Szwecji. To właśnie tam odbyła się pierwsza wizyta w ramach "Comeniusa." Uczniowie zapoznali się z podstawowymi informacjami na temat tego kraju, a także dowiedzieli się o jego tradycjach i kulturze. Swoje zdjęcia i  sprawozdanie przekazał Reksio nasza podróżująca maskotka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour