• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Summary of the first term activities

This movie presents a summary of the first term activities. It was prepared for the planning and review meeting in Hungary in March.

There was ten minutes time limit set for each presentation so the movie shows some fragments of our work.

If you would like to see it please click HERE.

Ten filmik stanowi podsumowanie działań podejmowanych w naszej szkole w ramach programu Comenius w pierwszym semestrze trwania projektu. Został on zaprezentowany przedstawicielom szkół partnerskich podczas wizyty roboczej, która miała miejsce w Budapeszcie w marcu bieżącego roku.

Ustalono, że czas trwania filmików będzie ograniczony do 10 minut. Niemożliwością było pokazanie wszystkiego, co działo się w naszej szkole w ramach projektu w tak krótkim czasie, filmik zawiera więc wybrane fragmenty działań.

Aby obejrzeć filmik należy kliknąć TUTAJ

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour