Poniżej przedstawiamy zestawienie dyscyplin i wyników osiągniętych przez uczestników czwartków LA.
III SKOCZOWSKIE
CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE
Skoczów; 28.05.2014 r. – FINAŁ MIEJSKI
Sponsor tytularny „Czwartków LA”
Organizator: LKS Pogórze w Pogórzu
Współorganizator: SOSiR Skoczów
Zadanie współfinansowane przez:
60 m dziewcząt rocznik 2001
1. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 8,59
2. Cholewa Alicja – SP 2 Brenna – 9,13
3. Ziętek Aleksandra – SP 3 Skoczów – 9,14
4. Setnicka Natalia – SP 1 Brenna – 9,31
5. Jagieła Wiktoria – SP Strumień – 9,45
6. Szczypka Milena – SP strumień – 9,48
7. Heller Kamila – SP 1 Brenna – 9,65
8. Leśniak Martyna – SP 3 Skoczów – 9,66
9. Pudło Julia – SP Strumień – 9,66
10. Różankowska Klaudia – SP Strumień – 9,79
11. Kurowska Izabela – SP Strumień – 9,79
12. Berek Patrycja – SP Strumień – 9,84
13. Procner Kamila – SP 3 Skoczów – 10,69
14. Greń Iwona – SP 1 Brenna – 10,74
60 m dziewcząt rocznik 2002
1. Grzybek Julia – SP 3 Skoczów – 9,41
2. Szweblik Oliwia – SP Strumień – 9,43
3. Ferfecka Alicja – SP 1 Brenna – 9,53
4. Kornas Marta – SP Strumień – 9,69
5. Staroń Kornelia – SP Strumień – 9,83
6. Greń Magdalena – SP 1 Brenna – 10,57
7. Staniek Wiktoria – SP 1 Brenna – 10,69
8. Pietrzyk Ewa – SP 1 Brenna – 11,56
9. Pilch Anna – SP 1 Brenna – 14,08
60 m dziewcząt rocznik 2003 i młodsze
1. Szczypka Roksana – SP Strumień – 9,57
2. Kocurek Julia – SP Górki – 9,74
3. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 9,96
4. Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 9,96
5. Hubczyk Marta – SP 2 Brenna – 10,28
6. Pagieła Patrycja – SP 7 Pogórze – 11,13
7. Ganiek Aleksandra – SP 7 Pogórze – 11,38
8. Duraj Agnieszka – SP 1 Brenna – 11,84
9. Siekierka Dżesika – SP 3 Skoczów – 11,93
10. Podżorska Magdalena – SP 2 Brenna – 11,96
11. Korzonek Martyna – SP 7 Pogórze – 12,54
12. Przybyła Kinga – SP 2 Brenna – 13,37
60 m chłopców rocznik 2001
1. Ciałoń Jakub – SP Strumień – 9,00
2. Bojda Sebastian – SP 1 Brenna – 9,56
3. Słowiok Mateusz – SP 1 Brenna – 9,87
60 m chłopców rocznik 2002
1. Wilczyński Kamil – SP Strumień – 8,37
2. Waleczek Jan – SP Strumień – 9,26
3. Cieślar Konrad – SP 1 Brenna – 9,43
4. Uchyła Kacper – SP Strumień – 9,67
5. Maciąg Mateusz – SP Strumień – 9,68
6. Moiczek Dawid – SP 1 Brenna – 10,08
7. Gaszczyk Przemysław – SP 1 Brenna – 10,38
8. Płonka Patryk – SP Strumień – 11,22
9. Grzywa Andrzej - SP Strumień – 11,22
10. Dłucik Szymon – SP 1 Brenna – 11,87
11. Moskała Dawid – SP 1 Brenna – 13,08
300 m chłopców rocznik 2001
1. Greń Radosław – SP Górki – 47,15
2. Żur Jakub – SP Strumień – 54,62
1000 m chłopców rocznik 2001
1. Wojtyła Wojciech – SP 7 Pogórze – 3.22,76
2. Puchalik Patrycjusz – SP 5 Ochaby – 3.28,36
3. Pająk Mateusz – SP Strumień – 3.34,38
4. Waszut Witold – SP 3 Skoczów – 3.40,11
1000 m chłopców rocznik 2002
1. Oleś Dawid – SP 1 Brenna – 3.18,33
2. Mielke Dawid – SPTE Cieszyn – 3.30,36
3. Wojtek Szymon – SP Strumień – 3.57,91
Skok w dal dziewcząt rocznik 2001
1. Cholewa Alicja – SP 2 Brenna – 4,42
2. Ziętek Aleksandra – SP 3 Skoczów – 4,39
3. Kobus Magdalena – SP 3 Skoczów – 4,25
4. Laszczok Anna – SP 2 Brenna – 4,19
5. Jagieła Wiktoria – SP Strumień – 4,11
6. Gawlas Maria – SP 2 Brenna – 4,01
7. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 3,96
8. Szczypka Milena – SP Strumień – 3,96
9. Chrapek Natalia – SP1 Brenna – 3,86
10. Różankowska Klaudia – SP Strumień – 3,72
11. Pudło Julia – SP Strumień – 3,71
12. Leśniak Martyna – SP 3 Skoczów – 3,71
13. Kurowska Izabela – SP Strumień – 3,56
14. Greń Iwona – SP 1 Brenna – 3,41
15. Heller Kamila – SP 1 Brenna – 3,38
16. Berek Patrycja – SP Strumień – 3,22
17. Procner Kamila – SP 3 Skoczów – 2,97
Skok w dal dziewcząt rocznik 2002
1. Chujeba Patrycja – SP 2 Brenna – 3,84
2. Cichoń Barbara – SP 2 Brenna – 3,81
3. Grzybek Julia – SP 3 Skoczów – 3,81
4. Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 3,76
5. Szweblik Oliwia – SP Strumień – 3,75
6. Staroń Kornelia – SP Strumień – 3,58
7. Kornas Marta – SP Strumień – 3,34
Skok w dal dziewcząt rocznik 2003 i młodsze
1. Krzempek Nadia – SP 2 Brenna – 3,74
2. Wrzeszcz Patrycja – SP 7 Pogórze – 3,72
3. Szczypka Roksana – SP Strumień – 3,72
4. Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 3,62
5. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 3,57
6. Sztwiertnia Zofia – SP 7 Pogórze – 3,51
7. Kmiecik Wiktoria – SP 2 Brenna – 3,28
8. Hubczyk Marta – SP 2 Brenna – 3,26
9. Pagieła Patrycja – SP 7 Pogórze – 3,14
10. Lorek Zuzanna – SP 1 Brenna – 2,98
11. Duraj Agnieszka – SP 1 Brenna – 2,81
12. Ganiek Aleksandra – SP 7 Pogórze – 2,81
13. Siekierka Dżesika – SP 3 Skoczów – 2,76
14. Podżorska Magdalena – SP 2 Brenna – 2,74
15. Korzonek Martyna – SP 7 Pogórze – 2,59
16. Przybyła Kinga – SP 2 Brenna – 2,59
Skok w dal chłopców rocznik 2001
1. Pająk Mateusz – SP Strumień – 5,23
2. Wojtyła Wojciech – SP 7 Pogórze – 4,53
3. Żur Jakub – SP Strumień – 4,23
Skok w dal chłopców rocznik 2002
1. Oleś Dawid – SP 1 Brenna – 4,57
2. Waleczek Jan – SP Strumień – 4,52
3. Wilczyński Kamil – SP Strumień – 4,47
4. Mielke Dawid – SPTE Cieszyn – 4,03
5. Płonka Patryk – SP Strumień – 3,94
6. Maciąg Mateusz – SP Strumień – 3,86
7. Wojtek Szymon – SP Strumień – 3,85
8. Krzempek Jakub – SP 2 Brenna – 3,78
9. Uchyła Kacper – SP Strumień – 3,75
10. Gaszczyk Przemysław – SP 1 Brenna – 3,46
11. Herzyk Łukasz – SP 2 Brenna – 3,34
12. Moiczek Dawid – SP 1 Brenna – 3,33
13. Grzywa Andrzej – SP Strumień – 3,12
Rzut piłką palantową chłopców rocznik 2001
1. Madzia Patryk – SP 2 Brenna – 40,5
2. Ciałoń Jakub – SP Strumień – 40,0
3. Waszut Witold – SP 3 Skoczów – 36,0
4. Bojda Sebastian – SP 1 Brenna – 35,0
5. Słowiok Mateusz – SP 1 Brenna – 35,0