• Slajd 01

     


    Szkoła liczy 33 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

  • Slajd 04

     



    Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

     


  • Slajd 02
     
     
    Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
     
     
  • Slajd 03




    "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
    Jan Paweł II



  • Slajd 05

     

     

     

     

     W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zajęcia dodatkowe

 


Zajęcia dodatkowe w Szkole Podstawowej
im. Powstańców Śląskich w Strumieniu
w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Koła przedmiotowe realizowane w Szkole Podstawowej

 

przy ul. Młyńskiej 8 ( II semestr)


 

l.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Kiedy realizowane

1.      

Nikiel Marzena

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

Środa 1150 -1235

Zajęcia logopedyczne

Wtorek  1150 - 1235

Czwartek 1250 - 1335

2.      

Balas Dorota

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Piątek 1150 1235

Kółko matematyczne-  rozwijające  zainteresowania

Czwartek 1530 -1615

Zajęcia  wspomagające  rozwój ucznia

Środa 1045-1130

3.      

Rychlik Ewa

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. Ib

Piątek 1150 - 1235

Zajęcia rozwijające artystyczne kl. Ib

Poniedziałek 1250 -1325

Zajęcia czytelnicze kl.Ib

Czwartek 1045-1130

4.      

Malinowska –Pudło Magdalena

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Wtorek 1150 -1235

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Środa 1045 - 1130

5.      

Winiarska  - Czaja Joanna

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Poniedziałek  1150 -1235

Środa  1045  - 1130

6.      

Hanzlik Izabela

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Poniedziałek 1045 -1130

Zajęcia rozwijające z j. polskiego

Środa 1150 – 1235

7.      

Szczepańska Barbara

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Środa 1150 - 1235

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Czwartek 1150 - 1235

8.      

Gabzdyl Dorota

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Czwartek 800  - 845

Poniedziałek  1150 - 1235

9.      

Banach Dorota

Zajęcia  dydaktyczno – wyrównawcze +  kółko matematyczne

Wtorek 710 -755 budynek 1 Maja 38 (kl  VI – VII)

1250-13359kl.  IV, V)

Piątek 1250-1335 – wg  potrzeb

Wtorek 1250 - 1335

Lub poniedziałek 710 -755

10.   

Pająk Katarzyna

Zajęcia  korekcyjno – kompensacyjne

Poniedziałek 1345 -1430

 

11.   

Podskarbi Barbara

 

 

 

Kółko  j. angielskiego

Poniedziałek 800 – 845(kl. IV)

Poniedziałek 1345- 1430(kl. V)

12.   

Sobkowicz Sebastian

Zajęcia dydaktyczno  - wyrównawcze 

z matematyki

 

Poniedziałek 800-845

Wtorek 1250 - 1335

Środa 710 - 755

13.   

Faruga Ewa

Kółko biblijne

Piątek 1345 – 1515

Piątek 1435 -1520

14.   

Puzoń Marcin

Kółko przyrodnicze

Poniedziałek 800-845

Czwartek 13451430

15.   

Nowok Tamara

Zajęcia artystyczne, chór

Środa 1330 -1430

Piątek 1430-1530

16.   

Mrowiec Aleksandra

Kółko j. angielskiego

Środa 1440 -1525

Piątek 1440 - 1525

17.   

Głubczyk – Hawerland Lucyna

Kółko polonistyczne

Czwartek 1345 – 1430

 

18.   

Karp Piotr

Origami

Środa 1530 -1615

19.   

Józwik Anna

Kółko J. angielskiego

Poniedziałek 1335 (jeden raz w miesiącu)

20.   

Matlak Jacek

Kółko informatyczne

Kółko  szachowo - informatyczne

Poniedziałek 1045 – 1130

kl. II

Poniedziałek 730 -800

1130-1150

Wtorek 1235 - 1250

Środa 1130 – 1150

Czwartek 1235-1250

Piątek 1130-1150

21.   

Pawiński Tomasz

SKS

Poniedziałek 1345 1430

                      1440 1525

22.   

Orawska Małgorzata

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Środa 1400 - 1500

23.   

Kołodziejczyk Mirosława

Zajęcia logopedyczne

Czwartek  940 -1040

1140-1240

Piątek  1140 - 1240

24.   

Świeży Natalia

Zajęcia usprawniające z j. polskiego

Czwartek 1345- 1430(kl. IV)

Piątek 800 -845(gimnazjum)

25.   

Kwiatkowska Marta

Gry logiczne                                    i zręcznościowe

Środa 800 – 950

26.   

Krzyżanowska Magdalena

Zajęcia sportowe  dla osób  z niepełnosprawnością

Czwartek 1430 -  1615

27.   

Macura Elżbieta

Zajęcia SK PCK

Wtorek 1500 -1630

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Czwartek 1150 1235

1250-1335

28.   

Hanzel Wioletta

Zajęcia świetlicowe

Przerwy obiadowe

29.   

Szczypka – Babiak Anna

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Poniedziałek 1230 - 1330

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne (teatralne)

Wtorek 1230 -1330

 

30.   

Herzyk Alicja

Opieka świetlicy szkolnej

Poniedziałek 900-1000

Środa 730-800

Piątek 12301300

 


Koła przedmiotowe realizowane w Szkole Podstawowej

 

przy ul. 1 Maja 38 ( II semestr)

 

 

L.p.

Nazwisko imię

 

Rodzaj zajęć

Termin

1.

Baron Agnieszka

„Gry planszowe i nie tylko”

środa

800-950

2.

Budzik Alina

Geografia

 

 

wtorek 1430-1515

 

3.

Chrapek Klaudia

K.Informatyczno-techniczne

 

 

Czwartek 1530-1705

4.

Dybczyński  Krzysztof

 

SKS

 

Poniedziałek

1600-1800

5

Filusz Monika

Matematyka

 

 

środa 1440-1525

poniedziałek 1440-1525

6.

Galisz Alicja

Zajęcia dodatkowe z fizyki

środa 1335-1420

czwartek 1430-1515

7.

Gawron- Gaszczyk Agnieszka

 

 

Chór

 

Piątek 1330-1500 lub

Środa 1330- 1500

8.

Hawerland-Głubczyk Lucyna

J. polski

 

 

Poniedziałek 800-845

Poniedziałek 1345-1430

9.

Józwik Anna

J. angielski

K. teatralne

 

Wg harmonogramu

10.

Kajstura Teresa

K. chemiczne

 

 

Wtorek 13 30-1525

            

11.

Krzysiek Waldemar

J. polski

 

 

Poniedziałek 1525-1610

Wtorek 1525-1610

12.

Krzyżanowska Janusza

 

SKS

 

Sobota 1100-1300

lub poniedziałek

1600-1800

 

13.

Kuśka Adam

 

SKS

 

 

Poniedziałek 1600-1800

 

14

 

Maliczak Ewa

 

Doradztwo zawodowe opiek. -wych.

 

Wtorek  1400-1445

 

 

15.

Matlak Jacek

K. informatyczno-szachowe

 

poniedziałek 1615-1700

środa 1615-1700

czwartek 730-800

16.

Mrowiec Aleksandra

J. angielski

 

 

Środa 13 45-14 30

Czwartek  1440-1525

 

17.

Smol Halina

K. biologiczne

 

 

Wtorek 1430-1525

18.

Banach Dorota

K. matematyczne

 

Wtorek 710-755

 

19.

Swoboda Iwona

K. historyczne

 

 

Czwartek 1440-1525

                 

20.

Trojok Karina

J. niemiecki

Wtorek 1345-1430

 Czwartek   800-845

21.

Włosińska Gabriela

Matematyka

Wtorek 1345-1430

Piątek 800-845

22.

Wawrzyczek Lucyna

K. biblioteczne

Środa 1440-1525

Czwartek 1520-1605

 

23.

Wojciech-Kuboszek Izabela

J. polski

 

 

Poniedziałek 1430-1525

Środa 1430-1515

24.

Zubek Kornelia

K. historyczne

 

 

Poniedziałek 1330-1425

Piątek 1330-1425

 

25.

Natalia Świeży

J. polski

 

 

Piątek 800-845

26.

Sobkowicz Sebastian

Matematyka

 

 

Poniedziałek 1345- 1430

27.

Stryczek Dorota

Zajęcia artyst.-

Kółko gitarowe

 

Piątek 800-940

28.

Kwiatkowska Marta

Gry logiczne i zręcznościowe

 

 

Piątek  800- 940

29.

Kopiec-Badera Jolanta

Zajęcia artyst.-gry edukacyjne i zabawy twórcze

 

 

Wtorek 855-1035

30.

Bojda Magdalena

Zajęcia rozwijające kreatywność uczniów

Środa 1045-1130

Poniedziałek 1150-1235

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour