Zajęcia dodatkowe

l.p.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Kiedy realizowane

 

Balas  Dorota

Zespół wyrównawczy

czwartek 1150 -1235

Kółko matematyczne

Wtorek 1150 – 1235

 

Baron  Agnieszka

Zajęcia plastyczne „Igłą Nitka Malowane

Poniedziałek 1130 -1330

 

Bojda  Magdalena

Szkolne Koło Caritas

Zajęcia świetlicowe

Czwartek 1500 – 1545

Środa 1400  1500

 

Budzik Alina

Kółko geograficzne

 

Środa  1345  -1430

Piątek 1345  -1430

 

Banach Dorota

Kółko matematyczne

Wtorek 1345 1430

 

 

Piątek 1345 1530

 

 

Zajęcia  dydaktyczno  wyrównawcze

 

Chrapek Klaudia

Kółko informatyczno  - techniczne

Wtorek 1530 1615

Środa 1530 1615

 

Dybczyński Krzysztof

SKS

Sobota  900 -1100

lub  Poniedziałek 1500 1600

 

Faruga Ewa

Kółko biblijne JONASZ, rozwijające

Poniedziałek 1345 – 1430                        

Środa  1345 – 1430                       

 

 

 

Francuz  - Sojka Karolina

Gry planszowe

Czwartek  12551340

Piątek 1345 1430

 

Galisz Alicja

Zajęcia  dodatkowe  z  fizyki

Piątek  715 -800

 

Gabzdyl Dorota

Zajęcia  wyrównawcze

Zajęcia  rozwijające

Środa 1250 -1335

Piątek 1150 - 1235

 

Gawron Gaszczyk Agnieszka

Zajęcia artystyczne –plastyczno -  muzyczne

Środa 1530 1615

Piątek1700 1900  wg potrzeb

 

Hawerland – Głubczyk Lucyna

Kółko z j. polskiego

Poniedziałek 800845

Wtorek 715 800

 

Hanzel  Wioletta

Odrabianie zadań  domowych

Poniedziałek 12551340

Dyżury  na  obiadach

Poniedziałek, Środa

 

Hanzlik Izabela

Zajęcia wyrównawcze

Środa 1150 – 1235

Kółko plastyczne

Piątek  1150 -1235

 

Herzyk Alicja

Kółko z historii

Poniedziałek 1350 - 1435

Dyżury  na  obiadach

Środa - Piątek

 

Jerabkova  Anna

Zajęcia  dydaktyczno – wyrównawcze

Kółko plastyczne

 Środa 1150 – 1235

 

Czwartek 1150 – 1235

 

 

Jałowiczor Jan

Szachy

Poniedziałek 13451430

Wtorek 1250 -1335

 

Kołodziejczyk Mirosława

Gry i zabawy 

Poniedziałek  1150 - 1235

logopedyczne

Wtorek  855 -935

 

Krzyżanowska Janusza

SKS

Poniedziałek 1500 1600

lub  Sobota  900 1100

 

Macura Elżbieta

Ja i mój świat  - zabawy ruchem  słowem i muzyką

Czwartek 1440 1525

Środa  1440 1525

SK PCK

Środa  1150 -1235

 

Malinowska – Pudło Magdalena

Zajęcia wyrównawcze

Środa 1150 -1235

Zajęcia plastyczne

Wtorek 1250 -1335

 

Milanowska Barbara

Przygotowanie  do zawodów

 

SKS

 Środa  1500 1800

 

 

Wtorek , Środa 800 900

 

Milata Wioletta

Trening umiejętności społecznych

Piątek  1045 -1230

 

 

Mrowiec Aleksandra

Kółko  z j. angielskiego

Wtorek 1440 1525

 

Piątek 1345 1445 (dla zdolnych kl. 7a i b)

 

 

Nikiel Marzena

Zajęcia  rozwijające matematyczno - przyrodnicze

Piątek  1150 -1235

Zajęcia  dydaktyczno  - wyrównawcze

Wtorek1150 -1235

 

Nowok Tamara

Zajęcia  artystyczne- plastyczno  - taneczne

Czwartek 1345 1445 (wg. potrzeb inne  dni)

 

Pająk Katarzyna

Kółko z j. polskiego

Czwartek 1345 -1430

Czwartek 1440 1525

 

Puzoń Marcin

Koło historyczne

Poniedziałek  800  -845

Czwartek 1345  1430

 

Podskarbi Barbara

Zajęcia  dydaktyczno – wyrównawcze kl. 7 i 6

Poniedziałek 1440 1525

Innowacja  pedagogiczna kl. 1c

Czwartek  1150 -1235

 

Rychlik Ewa

Zajęcia wyrównawcze

Środa  1150 -1235

Zajęcia  rozwijające  artystycznie

Poniedziałek 1150 -1235

 

 

Swoboda Iwona

Kółko historyczne

Wtorek 1530 1615

Czwartek 1430 -1525

 

Smol Halina

Kółko  biologiczne

Kółko chemiczne

Wtorek  1430 1530

Czwartek   1430 1530

 

 

Stryczek Dorota

Trening umiejętności społecznych

Piątek  1045 -1230

 

 

Szczypka Babiak Anna

Zajęcia  dodatkowe  „Igłą nitką malowane”

Poniedziałek 1130 -1330

 

Szwejda Karina

Zajęcia  wyrównawcze

 

Wtorek 800 845

                 1345 1430

Przygotowanie  do  egzaminu

Czwartek 800  845

 

Trojok Karina

Kółko z j. niemieckiego

Wtorek 1440 1525

 

Wojciech Kuboszek Izabela

Koło z  j. polskiego

Poniedziałek , Wtorek

1345 1430

Czwartek  co 2  tygodnie 1345 1430 (ul. Młyńska)

 

 

Wawrzyczek Lucyna

Kółko  biblioteczne

 Czwartek 1500 1600

Piątek  1430 1530

 

Włosińska Gabriela

Kółko  matematyczne

Środa 1250  1335

Czwartek 1440 1525

 

            Winiarska  - Czaja Joanna

Zajęcia  wyrównawcze

Poniedziałek  1150 -1235

Kółko plastyczne

Piątek  1250 1335

 

Zbijowska Małgorzata

Kółko  z j. angielskiego kl 4

Środa 1250  1335

Zajęcia  dodatkowe z  j. ang.  kl. 5

Czwartek 1345 1430

Poniedziałek 1345 1430