Dnia 16 września 2015r. już po raz V uczniowie naszej szkoły stanęli do rywalizacji popularnych w całej Polsce „ Czwartków LA”. Na stadionie SOSiR w Skoczowie odbyła się w tym dniu pierwsza runda z cyklu „Czwartków LA”. Zawody są przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, którzy rywalizują w następujących konkurencjach: 60 m, 300 m, 600 m – dziewczęta i 1000 m – chłopcy oraz skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. Zawodnik może wziąć udział w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej.
Skoczowska impreza składać się będzie z 7 mitingów (3 na jesień i 4 na wiosnę). Całość zakończy finał miejski a dla najlepszych pozostanie jeszcze finał ogólnopolski rozgrywany co roku w połowie czerwca w Łodzi. Organizatorem zawodów jest sekcja lekkiej atletyki działająca przy LKS Pogórze. Pierwsze zawody w Skoczowie zgromadziły na starcie 124 zawodników z 12 szkół. Naszą szkołę reprezentowało 10uczniów ( 6dziewcząt i 4chłopaków).
Następne zawody odbędą się 23.09.2015 r.(środa), początek o 16.30.
Więcej zdjęć na http://fotoreportaz.ox.pl/fotoreportaz,8074,czwartki-lekkoatletyczne-w-skoczowie.html
Dziękujemy panu Kamińskiemu, pani Adamczyk, Hawełka za umożliwienie uczniom dojazdu na zawody.
Punktacja szkół:
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Suma punktów |
16.09.2015 1-runda |
1. |
SP 1 Brenna Leśnica |
|
1990 |
2. |
ZSP Pogórze |
|
1947 |
3. |
SP 2 Brenna Bukowa |
|
1609 |
4. |
SP 3 Skoczów |
|
1482 |
5. |
SP Strumień |
|
710 |
6. |
SP Dzięgielów |
|
422 |
7. |
SP Hażlach |
|
240 |
8. |
SP 5 Wisła Jawornik |
|
209 |
9. |
Gim. Górki Wlk. |
|
158 |
10. |
UKS Roczyny |
|
135 |
11. |
SP Górki Wlk. |
|
108 |
12. |
SP Ogrodzona |
|
97 |
Oto wyniki pierwszych zawodów:
60 m - dziewczęta - rocznik 2004 |
|
||||
1 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
9,47 |
|
2 |
Kuczera |
Agnieszka |
SP 1 Brenna |
10,.31 |
|
3 |
Sikora |
Klaudia |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,33 |
|
4 |
Taberska |
Aneta |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,42 |
|
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
10,50 |
||
5 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
10,70 |
|
6 |
Skrobol |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
10,75 |
|
7 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
10,87 |
|
8 |
Glajcar |
Sara |
SP Dzięgielów |
10,88 |
|
9 |
Radomska |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
10,88 |
|
10 |
Ociepka |
Karolina |
SP Strumień |
10,88 |
|
11 |
Haratyk |
Lidia |
SP 3 Skoczów |
11,02 |
|
12 |
Szweblik |
Gracjana |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,14 |
|
13 |
Słowiok |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
11,22 |
|
14 |
Hoffman |
Natalia |
SP Strumień |
11,96 |
|
60 m dziewczęta - rocznik 2005 i młodsze |
|
||||
1 |
Kubies |
Emilia |
ZSP Pogórze |
9,94 |
|
2 |
Greń |
Wiktoria |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,55 |
|
3 |
Pietrzyk |
Nadia |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,74 |
|
4 |
Salachna |
Barbara |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,08 |
|
5 |
Heller |
Tatiana |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,12 |
|
6 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
11,12 |
|
7 |
Hawełka |
Oliwia |
SP Strumień |
11,36 |
|
8 |
Ganiek |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
11.51 |
|
9 |
Korzonek |
Martyna |
ZSP Pogórze |
11,64 |
|
10 |
Koniarczyk |
Oliwia |
ZSP Pogórze |
11,71 |
|
11 |
Chromik |
Justyna |
ZSP Pogórze |
12,17 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2003 |
|
||||
1 |
Rodenko |
Paweł |
ZSP Pogórze |
9,14 |
|
2 |
Paprota |
Oliwier |
SP 3 Skoczów |
9,31 |
|
3 |
Żur |
Michał |
SP Strumień |
9,36 |
|
4 |
Górecki |
Przemysław |
ZSP Pogórze |
10,06 |
|
5 |
Greń |
Patryk |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,49 |
|
6 |
Sztwiertnia |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
11,40 |
|
7 |
Krzywoń |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
11,64 |
|
8 |
Moskała |
Robert |
SP 1 Brenna |
11,86 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2004 |
|
||||
1 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
9,34 |
|
2 |
Podlasiewicz |
Bartosz |
SP 3 Skoczów |
9,68 |
|
3 |
Pustelnik |
Oskar |
UKS Roczyny |
9,78 |
|
4 |
Piela |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
9,91 |
|
5 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
10,14 |
|
6 |
Juraszczyk |
Jakub |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,17 |
|
7 |
Pawlak |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,72 |
|
8 |
Liszka |
Arkadiusz |
SP 3 Skoczów |
11,53 |
|
9 |
Lipowski |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,81 |
|
10 |
Pońc |
Jakub |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,85 |
|
11 |
Kazimierczak |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
14,00 |
|
60 m chłopcy - rocznik 2005 i młodsi |
|
||||
1 |
Ogiegło |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
9,11 |
|
2 |
Kuś |
Maksymilian |
ZSP Pogórze |
9,77 |
|
3 |
Gielata |
Marcin |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,19 |
|
4 |
Kaleta |
Klaudiusz |
ZSP Pogórze |
10,31 |
|
5 |
Gandor |
Patryk |
SP Strumień |
10,46 |
|
6 |
Cieślar |
Szymon |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,48 |
|
7 |
Ferfecki |
Jan |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,49 |
|
8 |
Zwardoń |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
10,61 |
|
9 |
Sikora |
Marek |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,72 |
|
10 |
Wrzeszcz |
Dawid |
ZSP Pogórze |
10,73 |
|
11 |
Madzia |
Aleks |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,80 |
|
12 |
Gawlas |
Dominik |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,81 |
|
13 |
Chamot |
Maciej |
SP Hażlach |
10,84 |
|
14 |
Adamczyk |
Hieronim |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,87 |
|
15 |
Zwardoń |
Tomasz |
SP 3 Skoczów |
10,96 |
|
16 |
Chrapek |
Piotr |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,09 |
|
17 |
Gwizdoń |
Piotr |
ZSP Pogórze |
11,12 |
|
18 |
Bury |
Kacper |
SP 1 Brenna Lesnica |
11,12 |
|
19 |
Staś |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,22 |
|
20 |
Szymura |
Eryk |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,28 |
|
21 |
Kubies |
Igor |
ZSP Pogórze |
11,31 |
|
22 |
Maciąg |
Filip |
SP Strumień |
11,36 |
|
23 |
Hołomek |
Radosław |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,44 |
|
24 |
Greń |
Krzysztof |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,68 |
|
25 |
Greń |
Gabriel |
SP 1 Brenna Leśnica |
12,07 |
|
26 |
Rogacz |
Gracjan |
SP 3 Skoczów |
13,34 |
|
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004 |
|
||||
1 |
Jaworska |
Aleksandra |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,92 |
|
2 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
3,66 |
|
3 |
Rodenko |
Weronika |
ZSP Pogórze |
3,62 |
|
4 |
Sikora |
Klaudia |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,45 |
|
5 |
Staś |
Dorota |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,43 |
|
6 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
3,34 |
|
7 |
Skrobol |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
3,22 |
|
8 |
Glajcar |
Sara |
SP Dzięgielów |
3,19 |
|
9 |
Hoffman |
Natalia |
SP Strumień |
3,13 |
|
10 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
3.12 |
|
11 |
Ociepka |
Karolina |
SP Strumień |
3,11 |
|
12 |
Radomska |
Wiktoria |
ZSP Pogórze |
3,04 |
|
13 |
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
3,01 |
|
14 |
Cyganiewicz |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
2,75 |
|
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2005 i młodsze |
|
||||
1 |
Kubies |
Emilia |
ZSP Pogórze |
3,82 |
|
2 |
Pagieła |
Patrycja |
ZSP Pogórze |
3,69 |
|
3 |
Pietrzyk |
Nadia |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,46 |
|
4 |
Greń |
Wiktoria |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,44 |
|
5 |
Hawełka |
Oliwia |
SP Strumień |
3,33 |
|
6 |
Podżorska |
Magdalena |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,17 |
|
7 |
Korzonek |
Martyna |
ZSP Pogórze |
3,15 |
|
8 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
2,97 |
|
9 |
Ganiek |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
2,92 |
|
10 |
Tyka |
Anna |
SP 3 Skoczów |
2,89 |
|
11 |
Salachna |
Barbara |
SP 2 Brenna Bukowa |
2,71 |
|
12 |
Chromik |
Justyna |
ZSP Pogórze |
2,57 |
|
Skok w dal chłopców - rocznik 2003 |
|
||||
1 |
Rodenko |
Paweł |
ZSP Pogórze |
4,29 |
|
2 |
Kuczera |
Samuel |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,98 |
|
3 |
Żur |
Michał |
SP Strumień |
3,97 |
|
4 |
Oleś |
Daniel |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,62 |
|
5 |
Ostenda |
Nikodem |
SP 3 Skoczów |
3,16 |
|
|
|||||
Skok w dal chłopców - rocznik 2005 i młodsi |
|
||||
1 |
Ogiegło |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
3,73 |
|
2 |
Gielata |
Marcin |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,59 |
|
3 |
Greń |
Igor |
SP 3 Skoczów |
3,58 |
|
4 |
Chrapek |
Piotr |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,56 |
|
5 |
Ferfecki |
Jan |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,53 |
|
6 |
Gandor |
Patryk |
SP Strumień |
3,48 |
|
7 |
Kuś |
Maksymilian |
ZSP Pogórze |
3,47 |
|
8 |
Cieślar |
Szymon |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,46 |
|
9 |
Staś |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,39 |
|
10 |
Wrzeszcz |
Dawid |
ZSP Pogórze |
3,37 |
|
11 |
Chamot |
Maciej |
SP Hażlach |
3,34 |
|
12 |
Zontek |
Maksymilian |
SP 3 Skoczów |
3,33 |
|
13 |
Maciąg |
Filip |
SP Strumień |
3,21 |
|
14 |
Kubies |
Igor |
ZSP Pogórze |
2,81 |
|
15 |
Rogacz |
Gracjan |
SP 3 Skoczów |
2,57 |
|
|
|||||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004 |
|||||
1 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
46,0 |
|
2 |
Chrapek |
Hubert |
SP 1 Brenna Leśnica |
44,5 |
|
3 |
Górniok |
Krzysztof |
ZSP Pogórze |
39,0 |
|
4 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
38,5 |
|
5 |
Liszka |
Arkadiusz |
SP 3 Skoczów |
38,0 |
|
6 |
Podlasiewicz |
Bartosz |
SP 3 Skoczów |
35,0 |
|
7 |
Piela |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
32,0 |
|
8 |
Pawlak |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
29,0 |
|
9 |
Kozłowski |
Michał |
SP 1 Brenna Leśnica |
27,0 |
|
10 |
Juraszczyk |
Jakub |
SP 1 Brenna Leśnica |
27,0 |
|
11 |
Kurczyk |
Marek |
ZSP Pogórze |
25,0 |
|
12 |
Pońc |
Jakub |
SP 2 Brenna Bukowa |
25,0 |
|
13 |
Lipowski |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
18,5 |
|
14 |
Kazimierczak |
Szymon |
Sp 3 Skoczów |
16,5 |