Dnia 26.10.2016r. odbyła się ostatnia w rundzie jesiennej edycja "Czwartków LA”. Drużyna ze Strumienia po 3 startach utrzymała 3 miejsce i będzie kontynuowała rywalizację w rundzie wiosennej przyszłego roku.
Barbara Milanowska
60 m - dziewczęta rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
9,08 |
|||
2 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
9,54 |
|||
3 |
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
9,62 |
|||
4 |
Kuczera |
Agnieszka |
SP 1 Brenna Leśnica |
9,79 |
|||
5 |
Greń |
Julia |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,12 |
|||
6 |
Wałach |
Wiktoria |
SP Dzięgielów |
10,16 |
|||
7 |
Słowak |
Marcelina |
ZSP Pogórze |
10,24 |
|||
8 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
10,36 |
|||
9 |
Majewska |
Julia |
ZSP Pogórze |
11,70 |
|||
10 |
Cyganiewicz |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
12,04 |
|||
60 m - dziewczęta - rocznik 2005 |
|
||||||
1 |
Kubies |
Emilia |
ZSP Pogórze |
8,91 |
|||
2 |
Barszczak |
Katarzyna |
SP 2 Brenna Bukowa |
9,78 |
|||
3 |
Krótki |
Nicole |
SP Strumień |
10,05 |
|||
4 |
Pietrzak |
Nadia |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,43 |
|||
5 |
Madzia |
Zuzanna |
SP Dzięgielów |
10,50 |
|||
6 |
Piekarczyk |
Klaudia |
SP Strumień |
10,71 |
|||
7 |
Salachna |
Barbara |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,93 |
|||
60 m dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze |
|
||||||
1 |
Madzia |
Klaudia |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,53 |
|||
2 |
Góra |
Oliwia |
SP Strumień |
10,88 |
|||
3 |
Andrzejewska |
Kamila |
ZSP Pogórze |
10,91 |
|||
4 |
Uchyła |
Maria |
ZSP Pogórze |
10,94 |
|||
5 |
Musioł |
Anastazja |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,09 |
|||
6 |
Widenka |
Milena |
SP 2 Brenna Bukowa |
11,25 |
|||
7 |
Obracaj |
Weronika |
ZSP Pogórze |
11,54 |
|||
8 |
Janikowska |
Lena |
SP 3 Skoczów |
11,56 |
|||
9 |
Obracaj |
Maria |
ZSP Pogórze |
11,58 |
|||
10 |
Stojka |
Magdalena |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,74 |
|||
11 |
Ferfecka |
Ewelina |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,81 |
|||
12 |
Czyż |
Zuzanna |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,96 |
|||
13 |
Rakus |
Tosia |
SP 3 Skoczów |
12,28 |
|||
14 |
Staniszewska |
Zuzanna |
SP 3 Skoczów |
12,56 |
|||
60 m chłopcy - rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
8,78 |
|||
2 |
Kurczyk |
Marek |
ZSP Pogórze |
8,78 |
|||
3 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
9,36 |
|||
4 |
Dudkowiak |
Bartłomiej |
SP Strumień |
9,66 |
|||
60 m chłopcy - rocznik 2005 |
|
||||||
1 |
Dybczyński |
Kacper |
SP Górki Wlk. |
9,34 |
|||
2 |
Młotek |
Mateusz |
SP Dzięgielów |
9,66 |
|||
3 |
Miły |
Robert |
SP Strumień |
9,97 |
|||
4 |
Lapczyk |
Dominik |
SP Strumień |
10,26 |
|||
5 |
Nowak |
Kamil |
SP Strumień |
10,57 |
|||
6 |
Małysz |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
10,88 |
|||
7 |
Bury |
Kacper |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,29 |
|||
8 |
Hołomek |
Radosław |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,54 |
|||
9 |
Staroń |
Mikołaj |
SP Strumień |
11,64 |
|||
60 m chłopcy - rocznik 2006 i młodsi |
|
||||||
1 |
Ogiegło |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
8,85 |
|||
2 |
Libura |
Jakub |
SP Strumień |
9,08 |
|||
3 |
Dworok |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
9,91 |
|||
4 |
Wilczyński |
Oskar |
SP Strumień |
10,50 |
|||
5 |
Waleczek |
Szymon |
SP Strumień |
10,55 |
|||
6 |
Madzia |
Mateusz |
SP 2 Brenna Bukowa |
10,56 |
|||
7 |
Wrzeszcz |
Dawid |
ZSP Pogórze |
10,74 |
|||
8 |
Jaworski |
Kamil |
SP 1 Brenna Leśnica |
11,91 |
|||
9 |
Lapczyk |
Klaudiusz |
SP Strumień |
12,12 |
|||
10 |
Gawlas |
Dawid |
SP 2 Brenna Bukowa |
12,38 |
|||
600 m dziewczęta - rocznik 2005 i młodsze |
|
||||||
1 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
2.21,77 |
|||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Pająk |
Julia |
SP Dzięgielów |
3,81 |
|||
2 |
Greń |
Wiktoria |
SP 2 Brenna |
3,54 |
|||
3 |
Greń |
Julia |
SP 1 Brenna Leśnica |
3,54 |
|||
4 |
Lazar |
Wiktoria |
SP Strumień |
3,53 |
|||
5 |
Sojka |
Klaudia |
ZSP Pogórze |
3,41 |
|||
6 |
Wałach |
Wiktoria |
SP Dzięgielów |
3,41 |
|||
7 |
Słowak |
Marcelina |
ZSP Pogórze |
3,32 |
|||
8 |
Cyganiewicz |
Aleksandra |
ZSP Pogórze |
2,88 |
|||
Skok w dal dziewcząt - rocznik 2005 |
|
||||||
1 |
Pagieła |
Patrycja |
ZSP Pogórze |
3,90 |
|||
2 |
Szoska |
Anna |
SP Strumień |
3,71 |
|||
3 |
Kubies |
Emilia |
ZSP Pogórze |
3,68 |
|||
4 |
Krótki |
Nicole |
SP Strumień |
3,65 |
|||
5 |
Korzonek |
Martyna |
ZSP Pogórze |
3,41 |
|||
6 |
Salachna |
Barbara |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,28 |
|||
7 |
Pietrzak |
Nadia |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,23 |
|||
8 |
Wanat |
Estera |
ZSP Pogórze |
3,14 |
|||
6 |
Piekarczyk |
Klaudia |
SP Strumień |
3,14 |
|||
Skok w dal - dziewcząt - rocznik 2006 i młodsze |
|
||||||
1 |
Uchyła |
Maria |
ZSP Pogórze |
3,49 |
|||
2 |
Góra |
Oliwia |
SP Strumień |
3,46 |
|||
3 |
Podżorska |
Magdalena |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,43 |
|||
4 |
Chromik |
Justyna |
ZSP Pogórze |
3,16 |
|||
5 |
Habarta |
Larysa |
ZSP Pogórze |
3,15 |
|||
6 |
Ziebura |
Jagna |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,06 |
|||
7 |
Andrzejewska |
Kamila |
ZSP Pogórze |
3,03 |
|||
8 |
Madzia |
Zuzanna |
SP 2 Brenna Bukowa |
2,98 |
|||
9 |
Janikowska |
Lena |
SP 3 Skoczów |
2,88 |
|||
10 |
Olszar |
Kinga |
SP 2 Brenna Bukowa |
2,81 |
|||
11 |
Obracaj |
Weronika |
ZSP Pogórze |
2,47 |
|||
12 |
Rakus |
Tosia |
SP 3 Skoczów |
2,46 |
|||
13 |
Staniszewska |
Zuzanna |
SP 3 Skoczów |
2,45 |
|||
Skok w dal chłopców - rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Kurczyk |
Marek |
ZSP Pogórze |
4,77 |
|||
2 |
Dudkowiak |
Bartłomiej |
SP Strumień |
4,15 |
|||
3 |
Buława |
Jakub |
SP 3 Skoczów |
3,86 |
|||
Skok w dal chłopców - rocznik 2005 |
|
||||||
1 |
Młotek |
Mateusz |
SP Dzięgielów |
3,89 |
|||
2 |
Greń |
Igor |
SP 3 Skoczów |
3,83 |
|||
3 |
Lapczyk |
Dominik |
SP Strumień |
3,49 |
|||
4 |
Nowak |
Kamil |
SP Strumień |
3,34 |
|||
5 |
Gwizdoń |
Piotr |
ZSP Pogórze |
3,06 |
|||
6 |
Staroń |
Mikołaj |
SP Strumień |
2,81 |
|||
7 |
Małysz |
Łukasz |
SP 1 Brenna Leśnica |
2,62 |
|||
Skok w dal chłopców - rocznik 2006 i młodsi |
|
||||||
1 |
Ogiegło |
Szymon |
SP 3 Skoczów |
4,37 |
|||
2 |
Libura |
Jakub |
SP Strumień |
4,14 |
|||
3 |
Dworok |
Kamil |
SP 3 Skoczów |
3,65 |
|||
4 |
Wrzeszcz |
Dawid |
ZSP Pogórze |
3,27 |
|||
5 |
Wilczyński |
Oskar |
SP Strumień |
3,16 |
|||
6 |
Hubczyk |
Michał |
SP 2 Brenna Bukowa |
3,13 |
|||
7 |
Kubies |
Igor |
ZSP Pogórze |
2,57 |
|||
Rzut piłką palantową - dziewczęta rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Kuczera |
Agnieszka |
SP 1 Brenna Leśnica |
27,5 |
|||
2 |
Adamczyk |
Wiktoria |
SP Strumień |
26,0 |
|||
3 |
Korzonek |
Katarzyna |
ZSP Pogórze |
23,5 |
|||
4 |
Majewska |
Julia |
ZSP Pogórze |
14,0 |
|||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2004 |
|
||||||
1 |
Gawlas |
Nikodem |
SP 1 Brenna Leśnica |
39,5 |
|||
2 |
Gawron |
Kacper |
SP Strumień |
39,5 |
|||
3 |
Chrapek |
Hubert |
SP 1 Brenna Leśnica |
37,0 |
|||
4 |
Pawlak |
Robert |
SP 1 Brenna Leśnica |
36,5 |
|||
5 |
Kozłowski |
Michał |
SP 1 Brenna Leśnica |
25,0 |
|||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2005 |
|||||||
1 |
Sikora |
Marek |
SP 1 Brenna Leśnica |
40,0 |
|||
2 |
Dybczyński |
Kacper |
SP Górki Wlk. |
35,5 |
|||
3 |
Klimurczyk |
Piotr |
SP 3 Skoczów |
30,5 |
|||
4 |
Miły |
Robert |
SP Strumień |
26,0 |
|||
5 |
Hołomek |
Radosław |
SP 1 Brenna Leśnica |
25,5 |
|||
6 |
Gawlas |
Dominik |
SP 2 Brenna Bukowa |
24,5 |
|||
7 |
Bury |
Kacper |
SP 1 Brenna Leśnica |
23,0 |
|||
8 |
Adamczyk |
Hieronim |
SP 1 Brenna Leśnica |
19,5 |
|||
Rzut piłką palantową - chłopcy rocznik 2006 i młodsi |
|
||||||
1 |
Forsz |
Filip |
SP 3 Skoczów |
29,5 |
|||
2 |
Madzia |
Mateusz |
SP 2 Brenna Bukowa |
27,5 |
|||
3 |
Gałuszka |
Dawid |
SP 3 Skoczów |
23,5 |
|||
4 |
Jaworski |
Kamil |
SP 1 Brenna Leśnica |
22,0 |
|||
5 |
Waleczek |
Szymon |
SP Strumień |
22,0 |
|||
6 |
Lorek |
Jakub |
SP 1 Brenna Leśnica |
21,0 |
|||
7 |
Gawlas |
Dawid |
SP 2 Brenna Bukowa |
18,0 |
|||
8 |
Lapczyk |
Klaudiusz |
SP Strumień |
17,0 |
|||
Punktacja szkół:
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Suma punktów |
26.10.2016 III - runda |
28.09.2016 II - runda |
14.09.2016 1- runda |
1. |
ZSP Pogórze |
5091 |
1369 |
1951 |
1771 |
2. |
SP 2 Brenna Bukowa |
4363 |
890 |
1592 |
1881 |
3. |
SP Strumień |
4128 |
1418 |
1207 |
1503 |
4. |
SP 1 Brenna Leśnica |
3531 |
984 |
1302 |
1245 |
5. |
SP 3 Skoczów |
3452 |
929 |
1212 |
1311 |
6. |
SP Dzięgielów |
1216 |
383 |
443 |
390 |
7. |
SP Górki Wlk. |
350 |
130 |
117 |
103 |
8. |
SP 8 Skoczów |
96 |
X |
67 |
29 |
W zawodach udział wzięło 83 zawodników z 7 szkół.
Podsumowanie grand prix czwartków w rundzie jesiennej można zobaczyć TUTAJ.
Następne zawody odbędą się wiosną w terminach: 19.04.2017 // 27.04.2017 // 11.05.2017 (środy)
25.05.2017 - FINAŁ MIEJSKI