• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Majowa dyskoteka szkolna

 

We wtorek tj. 15.05.2012r w godzinach od 16.00 do 17.30 odbędzie się dyskoteka szkolna.

Zgodę na dyskotekę można pobrać TUTAJ

Zapraszamy!

 

 

Finał Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej ,,Jonasz" 2012

 W bielskim Instytucie Teologicznym im. św. Jana Kantego w dniu 8 maja odbył się finał Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej ,,Jonasz" 2012. Wzięło w  nim udział w grupie klas III-IV 73 uczniów z terenu Śląska i Małopolski. Nasi uczniowie Izabela Kurowska i Łukasz Faruga z klasy 4a przystąpili do finałowych testów sprawdzających znajomość Ewangelii wg św. Łukasza i odkrycia poprawnych odpowiedzi. Gala uroczystego podsumowania konkursu odbędzie się 5 czerwca w Bielskim Centrum Kultury.

 

Czytaj więcej: Finał Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej ,,Jonasz" 2012

II Piknik Rodzinny

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Śląskich w Strumieniu

serdecznie zaprasza na

II Piknik Rodzinny...

Czytaj więcej: II Piknik Rodzinny

Czwartki LA - informacje ogólne

Popularne w całej Polsce „Czwartki LA” to zawody przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych, którzy rywalizują w następujących konkurencjach: 60 m, 300 m, 600 m – dziewczęta i 1000 m – chłopcy oraz skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową.Zawodnik może wziąć udział w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej. Skoczowska impreza składa się z 7 mitingów (3 na jesień i 4 na wiosnę).

Czytaj więcej: Czwartki LA - informacje ogólne

V Gminny Konkurs Recytatorski

27 kwietnia, już po raz piąty , odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „ Najpiękniejsze wiersze dla dzieci” . Uczniowie zaprezentowali wiersze twórców literatury dziecięcej...


Czytaj więcej: V Gminny Konkurs Recytatorski

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour