• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Christmas Carols, Songs and Poems

21 grudnia odbył się świąteczny konkurs języka angielskiego "Christmas Carols, Songs and Poems". Była to już 3 edycja konkursu, w którym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali na scenie anglojęzyczne kolędy, świąteczne piosenki i wiersze wprowadzając nas tym samym w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej: Christmas Carols, Songs and Poems

Jasełka

22 grudnia odbyły się jasełka. Przygotowali je uczniowie klas IVa, IVb, IIb, pod okiem p. K. Pająk i p. D. Gabzdyl.


Zapraszamy na  fotorelację z tego wydarzenia. Za zdjęcia dziękujemy p. M. Malinowskiej-Pudło.

Czytaj więcej: Jasełka

Życzenia świąteczne

 

Minął kolejny rok i zbliża się Boże Narodzenie. Pięknie ustrojona choinka, wesołe dźwięki kolęd oraz radość przystrajająca ludzkie serca niech oznajmiają, że nadszedł czas odpoczynku i świętowania. Życzymy Wam abyście jak najdłużej doświadczali magii Świąt, a Nowy Rok 2012 niech przyniesie Wam wiele sukcesów w nauce!

Wyjazd klas szóstych do teatru

16 grudnia klasy 6a i 6b pod opieką wychowawczyń Lucyny Hawerland-Głubczyk i Małgorzaty Zbijowskiej oraz Katarzyny Pająk udały się do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej na spektakl pt. „Mr Scrooge” na motywach „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Historia skąpca Ebenezera Scrooge'a została w niezwykle widowiskowy sposób opowiedziana  przez olbrzymie białe anioły, poruszające się na miniaturowych mebelkach jak na szczudłach.

Czytaj więcej: Wyjazd klas szóstych do teatru

Gminny turniej tenisa stołowego

 

Dnia 14 grudnia 2011r. na hali sportowej w Strumieniu odbył się gminny turniej tenisa stołowego. Drużynowo chłopcy naszej szkoły w składzie: Adam Holesz (6b), Konrad Lang, Damian Krzempek (6a) zajęli 2 miejsce, a dziewczęta w składzie: Karolina Strządała (5b), Patrycja Gurba (5c), Paulina Sikora (6b) zajęły 3miejsce. Indywidualnie pierwsze miejsce zdobył Adam Holesz, a Karolina Strządała 2miejsce. Gratulujemy!

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z tych zawodów.

B.Milanowska

Czytaj więcej: Gminny turniej tenisa stołowego

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour