• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Szkolny Dzień Sportu cz.2

Celem Dnia Sportu jest: popularyzacja aktywności ruchowej, integracja społeczności szkolnej (dzieci, nauczyciele, inni pracownicy szkoły, rodzice), propagowanie kultury sportowego dopingu oraz zasady fair-play a także kształtowanie umiejętności organizacyjnych uczniów. 

 

Czytaj więcej: Szkolny Dzień Sportu cz.2

Szkolny Dzień Sportu cz.1

30 maja nie przynosiliśmy do naszej szkoły tornistra wypełnionego podręcznikami, nie było piór, ołówków, linijek i innych przyborów ponieważ w tym dniu odbył się Szkolny Dzień Sportu. Ten dzień został wypełniony turniejami sportowymi, grami i zabawami. Nikt nie mógł się wtedy czasie nudzić!

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji. Za zdjęcia dziękujemy p. S. Sobkowiczowi

Czytaj więcej: Szkolny Dzień Sportu cz.1

80 bębnów dookoła świata

W dniu 30.05 w naszej szkole obyły się warsztaty bębniarskie. Prowadzący p. Andrzej Żydek pokazał uczniom instrumenty z rożnych stron świata oraz w brawurowy sposób zaprezentował jak można na nich zagrać.

Zapraszamy na fotorelacje. Za zdjęcia dziękujemy p. M. Malinowskiej- Pudło.

Czytaj więcej: 80 bębnów dookoła świata

Najsprawniejszy uczeń

Dnia 29.05.2012r w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XVIII Sportowy Turniej Miast i Gmin w naszej szkole odbył się konkurs pod nazwą "Najsprawniejszy Uczeń Naszej Szkoły". 71 uczniów klas IV-VI (33chłopców w tym 3  z klas specjalnych,38dziewcząt) rywalizowało w konkurencjach  Międzynarodowego Testu Sprawności Fizycznej

Czytaj więcej: Najsprawniejszy uczeń

Zawody lekkoatletyczne w Bielsku-Białej

26 maja w Bielsku Białej odbyła się podwójna impreza lekkoatletyczna, była to: Liga Młodzików - 2 rzut oraz Ogólnopolski Miting LA pod nazwą Beskidianathletic.  Bardzo dobrze zaprezentowała się tam nasza uczennica Magdalena Szczypka z klasy 6a. Magda w biegu na 60m uzyskała czas 8,92 natomiast w biegu na 100m uzyskała czasem 14.44.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B Milanowska

Czytaj więcej: Zawody lekkoatletyczne w Bielsku-Białej

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour