• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Apel Śląskiego Kuratora Oświaty

Szanowni Rodzice,


organizując swoim dzieciom czas wolny od zajęć szkolnych, proszę zwrócić uwagę na warunki atmosferyczne oraz pamiętać, aby w trakcie zabaw i uprawiania sportów, korzystać z miejsc do tego przeznaczonych i uprawnionych. Powinny to być miejsca i obiekty profesjonalnie przygotowane, na których coraz częściej można korzystać z fachowej opieki instruktorskiej. Przypominam o zapewnieniu szczególnego bezpieczeństwa osobom przebywającym na obszarach wodnych.

Czytaj więcej: Apel Śląskiego Kuratora Oświaty

Apel podsumowujący osiągniecia uczniów

W poniedziałek 25 czerwca odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów rozdali nagrody zwycięzcom konkursów szkolnych i tych odbywających się na wyższym szczeblu. Medale i puchar przechodni otrzymała także najbardziej usportowiona klasa.

Nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu" Warto być dobrym." Rower otrzymała Patrycja Danel.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Za zdjęcia dziękujemy p. B. Milanowskiej.

Czytaj więcej: Apel podsumowujący osiągniecia uczniów

Czwartki z LA

Za nami pierwsza edycja "Czwartków Lekkoatletycznych". Na przełomie września ubiegłego roku i maja tego roku odbyło się łącznie 7 imprez lekkoatletycznych oraz finał miejski, który był podsumowaniem  zmagań najmłodszych lekkoatletów.


Czytaj więcej: Czwartki z LA

Kiermasz używanych podręczników

 
Informujemy, że kiermasz używanych podręczników szkolnych odbędzie się od 27 -28 czerwca 2012.
 
Informujemy także, że koszt zestawu nowych podręczników do klas I to ok. 200 zł
 
 

Mistrzostwa Śląska w Lekkoatletyce

9 czerwca na obiektach TS AKS w Chorzowie rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska w Lekkoatletyce w kategorii wiekowej - Młodzik i Dzieci Starsze.

 

 

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Śląska w Lekkoatletyce

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour