• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Informacje dotyczace grypy

Pamiętaj!!!

Aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na grypę oraz chronić przed nią innych: w czasie kaszlu i kichania zakrywaj nos i usta chusteczką jednorazową poza domem zawsze miej przy sobie żel antybakteryjny do rąk lub zapas jednorazowych chusteczek nasyconych roztworem alkoholu, w przypadku ich braku kichaj lub kaszl w zgięcie łokciowe—Twoje dłonie nie zostaną skażone wirusem w środkach transportu zbiorowego unikaj niepotrzebnego dotykania powierzchni i elementów ich wyposażenia unikaj bliskiego kontaktu z innymi podróżnymi oraz masowych zgromadzeń zadbaj, aby Twoi najbliżsi przestrzegali powyższych zaleceń.

Więcej informacji znajduje się poniżej.

 

Czytaj więcej: Informacje dotyczace grypy

Etap szkolny anglojęzycznego konkursu świątecznego

19 grudnia 2012r. odbyły się eliminacje szkolne konkursu bożonarodzeniowego CHRISTMAS CAROLS, SONGS AND POEMS.  W zmaganiach ze świątecznymi utworami  wzięło udział  70 uczniów, którzy zaprezentowali  19 piosenek i 3 utwory wierszowane. Występy oceniała kilkuosobowa komisja, która zdecydowała, że do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się następujący wykonawcy:

Czytaj więcej: Etap szkolny anglojęzycznego konkursu świątecznego

Jasełka 2012

W piątek 21.12 uczniowie naszej szkoły oglądali jasełka przygotowane dla nich przez ich kolegów i koleżanki. Po raz pierwszy można je zobaczyć w całości w serwisie YOUTUBE. Zapraszamy do oglądania. Aby zobaczyć film kliknij TUTAJ.

 

 

Wigilijka Klas Specjalnych

W dniu 20 XII odbyła się wigilijka w klasach specjalnych. Uczniowie od samego rana przygotowywali wigilijny stół, na którym znalazły się różnego rodzaju smakołyki, które przyrządzali wcześniej z nauczycielami...

 

 

Czytaj więcej: Wigilijka Klas Specjalnych

W tym dniu radosnym...

Czytaj więcej: W tym dniu radosnym...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour