• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

Plan lekcji II semestr 2011/2012.

Nowy plan lekcji na semestr letni bieżącego roku szkolnego jest dostępny w zakładce  DOKUMENTY.

 

 

 

Fotorelacja z balu szkolnego - klasy młodsze

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu szkolnego, który odbył się 27.01 w sali OSP.

Za zdjęcia dziękujemy p. M. Malinowskiej- Pudło.

 

 

Czytaj więcej: Fotorelacja z balu szkolnego - klasy młodsze

Ferie na sportowo

W środę 01.02.2012 uczniowie naszej szkoły, chcąc czynnie i aktywnie spędzić czas wolny od zajęć szkolnych, wzięli udział w wyjeździe na lodowisko do Pawłowic. Mimo tak srogiego mrozu zabawa była doskonała! Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z wyjazdu.
Dyrekcji oraz Urzędowi Miasta i Gminy dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu.

A. Kwaśny

Czytaj więcej: Ferie na sportowo

Koncert muzyczny

W dniu 23 stycznia w naszej szkole odbył się koncert muzyczny. Panowie zaprezentowali "podróż" muzyczną przez wieki, zaczynając od pieśni rycerskich ("Bogurodzica"), a kończąc na współczesnych ("Konik na biegunach"). Jak widać na zdjęciach było dużo zabawy i śmiechu.

Za zdjęcia dziękujemy p. M. Malinowskiej-Pudło.

Czytaj więcej: Koncert muzyczny

Miejsko-Gminy Turniej Mini Siatkówki

Dnia 24.01.2012 w hali sportowej w Strumieniu odbył się miejsko-gminny turniej mini piłki siatkowej szkół podstawowych. Dziewczęta naszej szkoły w składzie: Magdalena Szczypka, Zuzanna Pabich, Katarzyna Żur (6a), Karolina Strządała (5B), Kamila Bukowska (6a), Anna Holewik, Dominika Kupka (6b), Maja Sosnowska, Marianna Gandzel (5b), Paulina Sikora (6b) zaprezentowały się bardzo dobrze zajmując I miejsce.

Czytaj więcej: Miejsko-Gminy Turniej Mini Siatkówki

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour