• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Artykuły

80 bębnów dookoła świata

W dniu 30.05 w naszej szkole obyły się warsztaty bębniarskie. Prowadzący p. Andrzej Żydek pokazał uczniom instrumenty z rożnych stron świata oraz w brawurowy sposób zaprezentował jak można na nich zagrać.

Zapraszamy na fotorelacje. Za zdjęcia dziękujemy p. M. Malinowskiej- Pudło.

Czytaj więcej: 80 bębnów dookoła świata

Zawody lekkoatletyczne w Bielsku-Białej

26 maja w Bielsku Białej odbyła się podwójna impreza lekkoatletyczna, była to: Liga Młodzików - 2 rzut oraz Ogólnopolski Miting LA pod nazwą Beskidianathletic.  Bardzo dobrze zaprezentowała się tam nasza uczennica Magdalena Szczypka z klasy 6a. Magda w biegu na 60m uzyskała czas 8,92 natomiast w biegu na 100m uzyskała czasem 14.44.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B Milanowska

Czytaj więcej: Zawody lekkoatletyczne w Bielsku-Białej

Finał Międzynarodowej Olimpiady z Języka Angielskiego

Zakończyła się trzy etapowa Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych z Polski, Republiki Czech i Republiki Słowacji. Podobnie jak rok temu, nasza szkoła znalazła się w ścisłej czołówce uczestników konkursu, a to za sprawą Zuzanny Dąbrowskiej, która zakwalifikowała się do ostatniego etapu i uzyskała tytuł finalistki  Zuzia znalazła się wśród 20 najlepszych uczniów wyłonionych w półfinale, co było nie lada wyczynem, gdyż do tego etapu przystąpiło aż 434 uczniów klas IV – VI z 64 szkół podstawowych z Polski (z trzech powiatów), Republiki Czech i Republiki Słowacji.

Czytaj więcej: Finał Międzynarodowej Olimpiady z Języka Angielskiego

Czwartki LA edycja VI

Dnia 24.05.2012 odbyła się VI runda zawodów z cyklu czwartki lekkoatletyczne, na których padł

nowy rekord w biegu na 60m dziewcząt z czasem 8,34

ustanowiła go Magdalena Szczypka.

Oto pozostałe wyniki:

Czytaj więcej: Czwartki LA edycja VI

Czwartki LA edycja IV

Dnia 10.05 i 17.05 spotkali się najmłodsi lekkoatleci na stadionie SOSiR w Skoczowie aby rywalizować w cyklu zawodów pod nazwą "Czwartki Lekkoatletyczne". Jest to impreza ogólnopolska, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 80 miast w Polsce. Przed nami jeszcze dwa mitingi ( 24 i 31 maj), które zakończymy finałem miejskim a następnie najlepsi zawodnicy będą mieli prawo walczyć w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 22-24 czerwca w Łodzi. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I-VI do udziału w tych zawodach. (własny dojazd do Skoczowa). Poniżej znajduje się zestawienie wyników z IV edycji oraz fotorelacja. Za zdjęcia dziękujemy p. B. Milanowskiej.

Czytaj więcej: Czwartki LA edycja IV

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour