• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Warsztaty "Szkoła dla Rodziców"

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Strumieniu informuje, iż warsztaty "Szkoły dla Rodziców" rozpoczną się 8 listopada 2012r. (czwartek) o godzinie 16:30 w sali nr 40 w budynku szkoły.

Następne zajęcia będą się odbywały w terminach:
15 listopada 2012r., 22 listopada 2012r., 6 grudnia 2012r. i 13 grudnia 2012r. o godzinie 16:30. Zajęcia będą trwały maksymalnie 1,5 godziny.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia świetlicy w dniu 2 listopada

Dzień 2 listopada jest dniem wolnym od nauki szkolnej. Świetlica w tym dniu zapewnia opiekę uczniom od godz. 8.00 do 16.00. Dzieci, które chcą w tym dniu skorzystać z obiadu muszą się zapisać u wychowawcy świetlicy.

 

 

 

Nagroda Powiatu Cieszyńskiego

28 września nasz szkolny chór Canzonetta pod dyrekcją p. Tamary Nowok i p. Agnieszki Gawron- Gaszczyk otrzymał Nagrodę Powiatu Cieszyńskiego w Dziedzinie Kultury im. Leopolda Jana Szersznika w kategorii Twórczości Artystycznej. Nagrodę wręczył starosta cieszyński. Nagrodę otrzymał również długoletni dyrektor chóru pan Krzysztof Wójtowicz. Obecnie p. Wójtowicz jest kierownikiem artystycznym Canzonetty. Gratulujemy!

 

 

 

Czytaj więcej...

Turniej tenisa stołowego

 

Dnia 12 i 24 października 2012r. na hali sportowej w Strumieniu odbył się szkolny turniej tenisa stołowego. Do rozgrywek przystąpiło 79 uczniów. Jednakże do ścisłego finału zakwalifikowało się 5 pierwszych osób w każdej kategorii wiekowej zarówno chłopców jak i dziewcząt.

 

 

Czytaj więcej...

Zasady bezpieczeństwa na drodze i nie tylko

 

 

Niedawno mieliśmy okazję gościć w progach naszej szkoły starszego aspiranta Roberta Wajdę z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

 

 

 

Czytaj więcej...

Co dziś na obiad...?

Informujemy, że od połowy października na naszej stronie internetowej w zakładce ŚWIETLICA znajduje się jadłospis. Jest on aktualizowany co dwa tygodnie.

 

 

 

 

Dzień Nauczyciela

W dniu 12 października odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Występ przygotowali uczniowie klas piątych pod czujnym okiem Pani Katarzyny Pająk i Pani Iwony Spory.

 

 

Czytaj więcej...

Czwartki lekkoatletyczne - podsumowanie

 

Najmłodsi miłośnicy „Królowej Sportu” zakończyli rundę jesienną „Czwartków Lekkoatletycznych”. 20 września b.r. na stadionie SOSiR w Skoczowie odbyły się pierwsze zawody z cyklu popularnych w całej Polsce „Czwartków LA”, a kolejne 27 września i 4 października.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Biegi przełajowe

W czwartek 4 października 2012 r. na stadionie sportowych RKS "Cukrownik" w Chybiu odbyły się Powiatowe drużynowe biegi przełajowe. Na zawodach rywalizowały wszystkie zwycięskie szkoły podstawowe i gimnazjalne szczebli miejsko-gminnych.

 

 

 

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour