• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Christmas Carols, Songs and Poems

21 grudnia odbył się świąteczny konkurs języka angielskiego "Christmas Carols, Songs and Poems". Była to już 3 edycja konkursu, w którym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali na scenie anglojęzyczne kolędy, świąteczne piosenki i wiersze wprowadzając nas tym samym w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Jasełka

22 grudnia odbyły się jasełka. Przygotowali je uczniowie klas IVa, IVb, IIb, pod okiem p. K. Pająk i p. D. Gabzdyl.


Zapraszamy na  fotorelację z tego wydarzenia. Za zdjęcia dziękujemy p. M. Malinowskiej-Pudło.

Czytaj więcej...

Wyjazd klas szóstych do teatru

16 grudnia klasy 6a i 6b pod opieką wychowawczyń Lucyny Hawerland-Głubczyk i Małgorzaty Zbijowskiej oraz Katarzyny Pająk udały się do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej na spektakl pt. „Mr Scrooge” na motywach „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Historia skąpca Ebenezera Scrooge'a została w niezwykle widowiskowy sposób opowiedziana  przez olbrzymie białe anioły, poruszające się na miniaturowych mebelkach jak na szczudłach.

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne

 

Minął kolejny rok i zbliża się Boże Narodzenie. Pięknie ustrojona choinka, wesołe dźwięki kolęd oraz radość przystrajająca ludzkie serca niech oznajmiają, że nadszedł czas odpoczynku i świętowania. Życzymy Wam abyście jak najdłużej doświadczali magii Świąt, a Nowy Rok 2012 niech przyniesie Wam wiele sukcesów w nauce!

Gminny turniej tenisa stołowego

 

Dnia 14 grudnia 2011r. na hali sportowej w Strumieniu odbył się gminny turniej tenisa stołowego. Drużynowo chłopcy naszej szkoły w składzie: Adam Holesz (6b), Konrad Lang, Damian Krzempek (6a) zajęli 2 miejsce, a dziewczęta w składzie: Karolina Strządała (5b), Patrycja Gurba (5c), Paulina Sikora (6b) zajęły 3miejsce. Indywidualnie pierwsze miejsce zdobył Adam Holesz, a Karolina Strządała 2miejsce. Gratulujemy!

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z tych zawodów.

B.Milanowska

Czytaj więcej...

Szkolny turniej tenisa stołowego

Dnia 8 grudnia 2011r. na hali odbył się szkolny turniej tenisa stołowego, w którym wzięło udział 15 uczniów  klas IV-VI (8dziewcząt i 7chłopaków).

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Strządała (5b), II - Paulina Sikora (6b), III - Patrycja Gurba (5c), IV - Anna Holewik (6b), V - Paulina Czakon (5c), VI - Daria Dolniak (6a), Dominika Smorąg, (5c), Oliwia Zięba (5c).

Czytaj więcej...

Wyjazdy na lodowisko

W dniach 3.12 i 10.12 dla uczniów naszej szkoły zorganizowany został wyjazd na lodowisko do Pawłowic. Miłośnicy jazdy na łyżwach  prezentowali swoje umiejętności. Na szczególne brawa zasługują ci, którzy łyżwy na nogach mieli po raz pierwszy.


Sezon sportów zimowych został zatem rozpoczęty:)

Anna Kwaśny

Czytaj więcej...

Pierwszy próbny sprawdzian.

6 grudnia uczniowie klas szóstych pisali próbny sprawdzian kompetencji szóstoklasisty. Sprawdzian rozpoczął się o godzinie 9.00 i trwał 60 min.

Był to pierwszy sprawdzian próbny, następny odbędzie się w styczniu, jeszcze przed feriami, a właściwy sprawdzian klas szóstych już 3 kwietnia!

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej szkół podstawowych.

Dnia 6.12 w szkole podstawowej w Bąkowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej szkół podstawowych. chłopcy naszej szkoły w składzie: Konrad Lang, Damian Krzempek, Mateusz Pietrzyk (6a), Daniel Biesok, Adam Holesz, Kacper Nowak (6b), Szymon Czakon (5c) zajęli 4miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, za które dziękujemy p. B. Milanowskiej

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour