• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień otwarty w ZSO w Pawłowicach

 

 

Logistyk, elektryk a może mechanik...

Uczniowie klas ósmych przygotowują się do odpowiedzialnego planowania ścieżki swojej kariery,  trafnego podejmowania decyzji dotyczącej wyboru kierunku  dalszej nauki oraz analizowania ofert szkolnictwa ponadpodstawowego  pod kątem możliwości dalszego kształcenia. 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Jadłospis 24.04.2023 - 28.04.2023Poniedziałek

Pierogi z mięsem, surówka z kiszonej kapusty, kompot 

ALERGENY - pszenica, jaja

 

Czytaj więcej...

Dzień Ziemi 2023

 

 Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi uczniowie rozmawiają o ekologii i ochronie przyrody. Jednym z zadań jakie wykonali uczniowie klasy 3b, było zrobienie z materiałów odpadowych wspólnej pracy plastycznej. Dzieci pokazały co się stanie, jeśli  nie będziemy dbać o czystość naszej planety.

 

Czytaj więcej...

Tydzień Profilaktyki

 

W naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne Epsilon dla klas 4-7.  Warsztaty te kształtują postawy społeczne i wyznaczają wartości w życiu człowieka.

 

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Zespołu Downa

 

 

 

W pierwszy dzień wiosny obchodzimy Światowy  Dzień Zespołu Downa. Święto to ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z osobami dotkniętymi zespołem Downa. Celem tego dnia jest  uświadomienie potrzeby tolerancji i szacunku wobec tych osób.

 

 

Czytaj więcej...

Targi Szkół Ponadpodstawowych

 

 

 

,,Podążaj za swoją pasją i rób to, co lubisz"

 

 

 

Czytaj więcej...

Jadłospis 17.04.2023 - 21.04.2023Poniedziałek

Jajko sadzone, sałata zielona ze śmietaną, ziemniaki, herbata z cytryną, owoc

ALERGENY - II danie: jaja, mleko

 

 

Czytaj więcej...

Jadłospis 12.04.2023 - 14.03.2023
Środa

Zupa ryżowa,  kotlet ziemniaczany sos pieczarkowy, surówka z kiszonej kapusty

ALERGENY - Zupa: seler; II danie: pszenica, mleko, jaja

 

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Mamy laureata Wojewódzkiego Konkursu z Biologii!!!!!

Uczeń klasy 8a - Stanisław Niemiec został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii zorganizowanego dla uczniów szkół podstawowych.  Konkurs organizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach obejmował trzy etapy - szkolny, rejonowy i wojewódzki. Tytuł laureata otrzymują uczniowie uzyskujący co najmniej 90% punktów możliwych do zdobycia. Stanisław wykazał się szeroką wiedzą i umiejętnościami znacznie wykraczającymi poza treści podstawy programowej z biologii, zapoznając się z dodatkową literaturą przewidzianą w regulaminie konkursu. 

Opiekunem Stanisława jest Pani Halina Smol. 

STASIU- SERDECZNE GRATULACJE!!!!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour