• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 25.04.2022 - 29.04.2022Poniedziałek

Zupa ogórkowa z ziemniakami,  jajko gotowane, sos koperkowy, ziemniaki, owoc (gluten, mleko, seler, jaja)

 

 

Czytaj więcej...

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany m.in. do szkół podstawowych, aby wspomóc budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymały od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. Od 1 września 2022 r. każda szkoła będzie musiała być wyposażona w sprzęt opisany w katalogu podstawowym programu Laboratoria Przyszłości. Ten program pozwala szkole na sfinansowanie nie tylko wyposażenia podstawowego, ale również dodatkowego, wskazanego przez szkołę. Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Lista zakupionych pomocy znajduje się TUTAJ

Jadłospis 11.04. 2022 - 13.04.2022Poniedziałek

Zupa grochowa z kiełbasą, kluski na parze z sosem truskawkowym, herbata z cytryną (seler, gluten, jaja, mleko)

 

Czytaj więcej...

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nasza szkoła w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 – priorytet 3” zakupiła do biblioteki lektury szkolne, książki dla dzieci i młodzieży oraz nowości wydawnicze, a także nagrody dla uczniów biorących udział w działaniach promujących czytelnictwo. Biblioteka wzbogaciła się również o komputer stacjonarny wraz z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne oraz 2 czytniki.

W bibliotece zorganizowano wystawę nowo zakupionych książek, aby każdy czytelnik mógł zapoznać się z nowościami. Wystawa miała na celu promocję czytelnictwa, zachęcanie uczniów do odwiedzania szkolnej biblioteki. Nowy księgozbiór cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży.

Czytaj więcej...

Jadłospis 04.04.2022 - 08.04.2022Poniedziałek

Pierogi z mięsem i cebulką, sok owocowy(gluten, jaja, mleko)

 

 

Czytaj więcej...

Bieg na milę

 

 

W środę 30 marca w Skoczowie odbył się bieg na milę. Do pokonania był dystans 1609 metrów po wałach rzeki Wisły. Uczennica naszej szkoły Laura Badura zajęła 2 miejsce. GRATULUJEMY !!!

 

Czytaj więcej...

Podziękowanie

Dziękujemy Pani Januszy Krzyżanowskiej  za wieloletnią współpracę i zaangażowanie, 

za rzetelne i solidne wykonywanie wszystkich powierzonych obowiązków a przede wszystkim za zaszczepienie miłości do sportu w swoich wychowankach oraz za liczne zwycięstwa w tej dziedzinie.

Życzymy dużo zdrowia, szczęścia

i pomyślności na nowym etapie życia,

a także spełnienia wszystkich marzeń!

i odpoczynku -  wszyscy którzy znają Panią Januszę wiedzą, że będzie on w aktywnej formie.

 

 

 

Dzień otwarty w Pawłowickiej szkole

Logistyk, elektryk a może mechanik...

Uczniowie klas ósmych przygotowują się do odpowiedzialnego planowania ścieżki swojej kariery, trafnego podejmowania decyzji dotyczącej wyboru kierunku dalszej nauki oraz analizowania ofert szkolnictwa ponadpodstawowego pod kątem możliwości dalszego kształcenia.

Uczniowie tych klas uczestniczyli w Dniach Otwartych w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

w Pawłowicach.

To wspaniały początek przyszłości naszych uczniów i życzymy im spełnienia życiowych celów.

Pedagog szkolny

 

 

 

 

Jadłospis 28.03.2022 - 01.04.2022Poniedziałek

Zupa koperkowa z jajkiem kartacze z cebulką, surówka z kiszonej kapusty , herbata z cytryną (gluten, jaja, mleko)

 

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour