• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 33 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Szkolny Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia

23 lutego 2018 roku uczniowie klas czwartych i piątych wzięli udział w konkursie "Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia". W konkursie wzięło udział 26 uczniów. Średnio uczestnik konkursu zdobył 82% możliwych do uzyskania punktów. W klasach piątych wygrał Paweł Dziwoki, a w klasach czwartych Jakub Barwicki.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy - klasy młodsze 2018

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznego balu karnawałowego młodszych klas. Za zdjęcia Dziękujemy p. Magdzie Milanowskiej-Pudło.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka w 1c

W czwartek, 25 stycznia 2018 roku w klasie 1 c odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi wspaniali goście mieli okazję poznać uczniów, ich codzienną pracę poprzez prezentację przygotowaną przez wychowawczynię.

 

Czytaj więcej...

InformacjaInformujemy, że są do odbioru stypendia za wyniki w nauce. Uczniowie klas IV- V mogą odebrać pieniążki w budynku na ul. Młyńskiej natomiast starsi uczniowie w budynku przy ulicy 1 Maja.      

 

 

 

 

 

 

Bal szkolny 2018

Jak co roku w ostatni piątek przed feriami uczniowie klas I - V brali udział w balu szkolnym.

W tym roku dodatkowo Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najciekawszą fryzurę. Na zdjęciach znajdują się także nagrodzeni uczniowie.

 

 

Czytaj więcej...

Czytamy w 1a

Odwiedziła nas mama Mateusza, pani Ania, która czytała nam w ramach projektu Czytanie? To lubię! Pani Ania potrafi zainteresować książką, bo czyta jak zawodowa lektorka(aktorka:)), można się zasłuchać! Posłuchaliśmy z przyjemnością wierszy Juliana Tuwima i niezwykłych baśni. Bardzo dziękujemy, również za zdrowe soczki :)

Czytaj więcej...

Piłkarski Bal Karnawałowy

24 stycznia 2018 r. odbył się Piłkarski Bal Karnawałowy. Na uczestników czekało wiele atrakcji i interesujących zadań.  DJ-e zadbali o dobrą muzykę, która wprowadziła gości w nastrój do zabawy. Na sali mogliśmy spotkać Lewandowskiego, Pazdana, Ronalda, Piszczka i innych znanych piłkarzy. W  Hali Sportowej natomiast, piłkarze rozegrali mini turniej w piłkę nożną oraz pokonali obwód stacyjny, zdobywając wiele punktów .

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka w kl. 1a

23 stycznia z niecierpliwością czekaliśmy na najmilszych gości -Babcie i Dziadków!  Z okazji ich święta zaprosiliśmy wszystkie kochane babcie i kochanych dziadków do obejrzenia występów artystycznych- recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy piosenki, przedstawialiśmy krótkie scenki ,były zabawy rytmiczne i tańce. Oczywiście złożyliśmy życzenia i podziękowania oraz wręczyliśmy własnoręcznie zrobione upominki.Gościom bardzo spodobała się prezentacja multimedialna, mogli zapoznać się z naszą klasą, jak się bawimy, uczymy,tym czym się zajmujemy w szkole. Po występach bawiliśmy się wspólnie z dziadkami i babciami, bo przygotowaliśmy konkurencje np. dziadkowie rozpoznawali przyprawy po zapachu lub smaku, babcie różne przedmioty po dotyku, było dmuchanie balonów.

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour