• Slajd 01

   


  Szkoła liczy 33 oddziały w tym klasy specjalne i klasy gimnazjalne. Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja. Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wyniki konkursu "Leon"

LEON – OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY

WYNIKI  SESJI  WIOSENNEJ

LISTA  LAUREATÓW –   tytuł laureata otrzymują uczniowie do X miejsca


Czytaj więcej...

Informacja

 

 

Informujemy, że od  dnia 10 lipca 2017r. do 04 sierpnia 2017 r.s pracownik sekretariatu przebywa na urlopie wypoczynkowym.

 

 

 

Czerwony Kapturek

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z przedstawienia pt. "Czerwony Kapturek " z naszego szkolnego pikniku.

Za przesłanie filmu dziękujemy p. Magdalenie Malinowskiej- Pudło.

Filmik można obejrzeć TUTAJ.

Listy uczniów do klasy I i VII

 

 

Lista uczniów do klas I z podziałem na grupy.

 

Lista uczniów do klas 7.

 

 

 

 

Złoty Kuba

W dniach 16-18 czerwca 2017r na Stadionie AZS Łódź finały XXIII Ogólnopolskiej Edycji "Czwartków Lekkoatletycznych". Po przeprowadzeniu 7 spotkań lekkoatletycznych, które rozpoczęły się już 14.09.2016 r. a prowadzone były na stadionie SOSiR w Skoczowie w ramach VI  Skoczowskich Czwartków LA, rozegrany został Finał Miejski, który wytypował najlepszych zawodników z poszczególnych konkurencji dając im możliwość startu w finale ogólnopolskim. Do Łodzi, pod opieką trenera Tomasza Dybczyńskiego udała się kilkunastoosobowa  osobowa grupa zawodników reprezentująca barwy organizatora Czwartków LA, czyli miasta Skoczów.

Czytaj więcej...

Nagrody rozdane

21.06. 2017 nastąpiło uroczyste rozdanie dyplomów i nagród za udział w konkursach.Wybrano też najbardziej usportowioną klasę

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, za które dziękujemy p. Sebastianowi Sobkowiczowi.

 

 

 

Czytaj więcej...

Dzień otwarty 2017

13 czerwca 2017 roku  odwiedziły nas  przedszkolaki. Dzieci, które rozpoczną naukę w naszej szkole już we wrześniu wraz ze swoimi rodzicami miały okazję poznać budynek szkoły, sale, pomoce dydaktyczne, a także swoich starszych kolegów, uczniów obecnych klas trzecich oraz personel. Pierwsze chwile w szkole umilił gościom mały poczęstunek: napoje i wata cukrowa w różnych kolorach.
Magdalena Malinowska-Pudło, Dorota Balas, Ewa Rychlik, Aleksandra Karcz

Czytaj więcej...

Czytamy w III d

W ramach projektu „Czytanie - to lubię!” realizowanego w naszej szkole, klasę III d odwiedzili  mili goście, którzy czytali nam fragmenty różnych, wybranych przez siebie książek. A byli to: Paweł Walczak, Daria Dolniak, Sylwia Szczepańska, Stanisław Walczak, Julia Pudło, Aneta Wyleżuch, Wiktoria Góra i Klaudia Chudek. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas!
Magdalena Malinowska - Pudło

Czytaj więcej...

Konkurs "Ziemia - nasz wspólny dom"

W na przełomie kwietnia i maja odbył się szkolny konkurs plastyczny pod hasłem "Ziemia - nasz wspólny dom." Jego celem było propagowanie zachowań proekologicznych wśród uczniów klas I-III. Oto lista laureatów:
I miejsce - Zuzanna Pietrzyk 1a
II miejsce - Dorota Zachurzok 1a
III miejsce - Klaudia Opacka 1a

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour