• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasie 3b

 

 

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia uczniowie klasy 3b spędzili łowiąc zadania i rozwiązując działania na mnożenie i dzielenie. Wszyscy mogli sprawdzić swoje umiejętności świetnie się przy tym bawiąc. 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

W dniu 7 października w naszej szkole odbył się po raz kolejny Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja ta zachęca do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Jest okazją dla uczniów do nadrobienia tabliczkowych zaległości po wakacjach, natomiast dorośli mogą dać przykład uczniom - pokazując swoją znajomość tabliczki mnożenia.

 

Czytaj więcej...

DZIEŃ PIŻAMY - OBUDŹ W SOBIE ANIOŁA

Pamiętajmy, dar uczyniony z serca, powraca do nas z podwójną siłą!!! Dlaczego piżama? Ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. Aby wyrazić wsparcie i solidarność z osobami chorymi, szczególnie dziećmi i młodzieżą z chorobą nowotworową, cała społeczność szkolna założyła  piżamki.

 

Czytaj więcej...

Od ziarenka do bochenka - kreatywne zajęcia w klasie 3d

 

 

 

Kto lubi świeże pieczywo ??? Wszyscy !!! Zrobione własnoręcznie, smakuje najlepiej. Uczniowie podzieleni na dwie grupy otrzymali przepis na bułki pszenne. Rozdzielili obowiązki i zabrali się do roboty.

 

Czytaj więcej...

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu w ramach programu "Aktywna Tablica"

 

W załączniku poniżej znajdują się informacje dotyczące przetargu na dostawę pomocy dydaktycznych w ramach programu " Aktywna Tablica" 2022. 

 

Wszystkie informacje znajdują się TUTAJ. 

 

 

Jadłospis 03.10.2022 - 07.10.2022Poniedziałek

Zupa grochowa z kiełbasą (pszenica, gorczyca), pierogi z truskawkami i jogurtem naturalnym (pszenica, mleko), herbata z cytryną

 

 

Czytaj więcej...

Dzień chłopaka w klasach młodszych

 

Z okazji Dnia Chłopaka wiele uśmiechów,

a mało złości, jak najmniej smutków,

dużo radości, długich wakacji i moc słodyczy.

Tego Wam dzisiaj dziewczyny życzą !!!

 

Czytaj więcej...

Jadłospis 26.09.2022 - 30.09.2022Poniedziałek

Spaghetti z mięsem, pomidorami i serem żółtym (pszenica, mleko)

 

 

Czytaj więcej...

Czerwony dzień w klasach I-III


23 września, w pierwszy dzień jesieni w klasach młodszych odbył się Czerwony Dzień. 

 

Wszyscy uczniowie przyszli ubrani na czerwono oraz przynieśli czerwone drugie śniadanie. Wspólnie bawiliśmy się czytając bajkę "Czerwony Kapturek", tworząc piękne prace plastyczne i rozwiązując zagadki. Ten dzień był bardzo czerwony i bardzo wesoły.

 

Czytaj więcej...

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour